Ви є тут

Звичайного тренування зі степу вам вже замало? Тоді вам час записатися на СИЛОВИЙ STEP!

ПТ-10:00, СБ-15:00

Тел. для запису: 066 201 84 37

Звичайного тренування зі степу вам вже замало? Хотілося б більшого та різноманітнішого навантаження? Тоді вам час записатися на  СИЛОВИЙ STEP!

СИЛОВИЙ STEP — це тренування, яке поєднує в собі силове та аеробне навантаження. Використовується силове обладнання і степ-платформа.

Тренування сприяє розвитку:

- дихальної системи;

- серцево-судинної системи;

- основних м’язових груп;

- координації рухів.

                При аеробному навантаженні відбувається вплив на тіло комплексно, при цьому делікатно коректується форма ніг, працюють  великі групи м'язів і активно задіюється кардіореспіраторна система. Ваше тіло стане струнким, гнучким, пластичним і витривалим.

Друга частина заняття — силовий тренінг. Силові навантаження - це найефективніший спосіб надати красивий рельєф вашому тілу. На заняттях використовується різне обладнання: гантелі, боді-бари, м'ячі. Ви зможете підкачати м'язи рук і спини, сідниці і стегна, м'язи живота. Завдяки силовій частині тренування прискориться обмін речовин в організмі.

Поєднання цих двох видів навантаження допоможе вам досягти бажаних результатів за короткий проміжок часу. І не забувайте, регулярність занять, правильне харчування і міцний сон - запорука успіху!

Тренування підходить для людей з різним рівнем фізичної підготовки.