Ви є тут

ZUMBA® у Івано-Франківську

zumba у Івано-Франківську

А ви знаєте, що таке ZUMBA®?
ZUMBA®- це всесвітній бренд, який з'єднує як прагнення вести здоровий спосіб життя, так і регулярні спортивні тренування під танцювальну музику.
Тренування ZUMBA передбачає фітнес-вечірку, де запальні латиноамериканські ритми поєднуються з простою у виконанні і дотриманні за інструктором хореографією, що дозволяє забезпечити ефективне тренування всього тіла. Крім основної програми ZUMBA існують різноманітні спеціальні класи - такі, як STRONG by Zumba®,Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr. та інші.
Через великий попит та новизну тренування, треба бути уважним до тренера, вимагаючи від нього ліцензію та право називати себе інструктором програм STRONG by Zumba® або Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr. та проводити відповідні тренування!! 
Якщо такої ліцензії у тренера немає, то заняття, які він проводить, не відповідають програмам ZUMBA®. Не наражайте на небезпеку своє здоров’я, тренуйтеся лише у профессіоналів, а не у любителів!
У Івано-Франківську є ліцензований інструктор з програм STRONG by Zumba®-тренер Катерина, і ліцензований інструктор з програм Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr. - Анастасія Абалмасова!
Тільки у Мережі Сімейних Фітнес Клубах "Анастасія" Ви маєте унікальну нагоду займатися цими революційними тренуваннями!