Ви є тут

Знайомимось ближче!

Сьогодні ми, Сімейний Фітнес Клуб «Анастасія», продовжуємо ближче знайомити вас з нашими інструкторами. Раді представити Еліну Когут!

«Більшу частину свого життя я приділила кар’єрі у сфері продаж, ніяк не пов’язаній з фітнесом. Проте завжди була твердо переконана, що спорт є невід’ємною частиною повсякденного життя. 
«Шукала себе», пробуючи все, що здавалось близьким по духу: від танцювальних студій різних напрямків, балетної, модельної шкіл до силових занять в тренажерному залі і ранкових пробіжок. Приймала участь у танцювальних заходах, їздила на різноманітні навчальні програми на тематику спорту, фітнесу, приймала участь у фітнес-уікендах, спортивних конвенціях. 
З часом зупинилась на Сімейному Фітнес Клубі «Анастасія», де різноманіття занять не дало заскучати, а дружній колектив працівників – отримати нову сім’ю.

Маючи великий досвід роботи з групами людей, але тренуючи тільки близьких подруг, врешті-решт вирішила поєднати ці дві улюблені речі, і була в захваті від такого синтезу. В чому мені пощастило, то це отримати наставника в лиці справжнього професіонала Анастасії Абалмасової (керівник Клубу). Її відданості своїй справі може позаздрити будь-який бізнесмен, а досвід, набутий роками,- неоцінимий. Вчитися у кращих – це те, до чого повинен прагнути кожен.

До занять по фітнесу відношусь не тільки як до способу тримати тіло у формі, а й до інструменту, за допомогою якого можна привести в порядок думки, врівноважити емоції, врешті-решт, відпочити та переключитись.
Не прихильник перенавантажень та фанатизму, обома руками за здорове харчування та здоровий спорт, які можуть принести тільки користь і красиве тіло.
На заняттях отримую величезний кайф від взаємодії з клієнтами, від можливості допомогти їм покращити себе, здивувати їх тіло чимось новим, зарядити позитивом.
Ставлю перед собою ціль постійно удосконалюватись у цій сфері, представляти увазі відвідувачів актуальні, новітні, неординарні та головне ефективні заняття. Рожева мрія – створити свою авторську програму тренувань))), а в найближчих планах – привнести в цю сферу кращу частину себе…»