Ви є тут

Знайомимось ближче!

Сьогодні ми, Сімейний Фітнес Клуб «Анастасія», продовжуємо ближче знайомити вас з нашими інструкторами. Раді представити Оксану Воробець!

"Усім привіт! Мене звати Оксана. Я вже майже 4 роки працюю інструктором з фітнесу в Сімейному Фітнес Клубі «Анастасія»,тобто в 32 роки я почала займатися тим,що мені найбільше припало до душі. І хто б подумав? Просто спортом я особливо до того часу не цікавилась. 

Як все почалось? Несподівано - як для мене,так і для всіх моїх рідних і знайомих. Мені терміново потрібно було позбутися зайвої ваги,так як мій стан здоров'я різко погіршився,що потягнуло за собою ще й депресію. На моєму шляху трапилася людина, яка мене разом з моїми рідними підтримувала і порадила мені зайнятися спортом. Доля мене направила до дверей Сімейного Фітнес Клубу «Анастасія» і так сталося,що біля адміністратора на той час була керівник Клубу Анастасія (але я про це дізналася набагато пізніше!). Я нічого не знала про фітнес і навіть уявлення не мала,що робити, але Настя розповіла мені все і порадила з чого починати. І того ж вечора я відвідала своє перше тренування - це було важко, але я отримала таке задоволення і прилив енергії, що важко передати! Я відразу ж стала постійним відвідувачем Клубу,не пропускала жодного заняття в Насті, інколи відвідувала і по 2-3 заняття в день. Клуб став моєю другою домівкою,куди я поспішала з роботи!!! За щасливим збігом обставин, через рік занять Анастасія погодилась провести для мене навчання на інструктора з фітнесу. Я безмежно вдячна Насті за цей час-вона з відданістю своїй справі ,,ліпила" з мене те,що зараз ви бачите і знаєте.

Після закінчення навчання через 2 тижні мені запропонували вести заняття, а згодом Керівник Клубу Анастасія і директор Василина запропонували мені роботу в Клубі на постійній основі. Я залишила роботу в школі без жодного сумніву. Так я стала працювати і займатися тим,що мені найбільше припало до душі,не зважаючи на те,що на той час мені виповнилось 32 роки. Мені не було страшно, адже мене постійно Настя підтримувала і допомагала розвиватися далі-завдяки їй я відвідала багато семінарів, воркшопів, конвенцій з фітнесу та правильного харчування,познайомилася з відомими людьми.

Я отримую величезне задоволення і заряд позитиву від роботи з відвідувачами нашого Клубу,я щаслива від того,що бачу на заняттях постійних клієнтів і завжди рада бачити нові обличчя. Дякую Богові і всім, хто в мене повірив! З нетерпінням чекаю всіх на тренуваннях!"