Ви є тут

А ВИ ВСЕ ЗНАЄТЕ ПРО КОРИСТЬ МАСАЖУ?

ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО ...

За допомогою масажу можна розвантажити свою свідомість від неприємних думок? !!

Масаж благотворно впливає на загальний психічний стан людини: підвищується настрій, відступають фізичні нездужання і пригніченість. Чарівні дотики до вашого тіла відволікають від турбот і сумних роздумів, а тих, хто страждає на депресію, масаж залучає в зону позитивного світовідчуття.

Щоденна напруженість і завантаженість, емоційні стреси - всі ці явища добре знайомі кожній сучасній людині. Але регулярний масаж допоможе відключитися від усього негативного.

ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО ...

При масажі забирається набряклість, нормалізується сон.

Збільшується приплив кисню до клітин. Шкіра починає активніше дихати. Масаж служить для вирішення багатьох проблем. Масаж стимулює і додає тонус тканинам і м'язам; викликає розширення кровоносних судин шкіри і організму в цілому, що сприяє активізації процесу кровообігу, обміну речовин, зниженню ваги.

ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО ...

Масаж сприяє швидкому розсмоктуванню крововиливів, прискорює відновні процеси. Особливо важливий масаж навесні і восени, в найбільш стресові для організму періоди перебудови - із зими на літо і з літа на зиму, - щоб підбадьорити і укріпити його, допомогти легше перенести невзгоди.

Масаж - справжня панацея від стресів, напруги і краща броня від несприятливого навколишнього середовища.

Масаж - найкращий засіб для гарного настрою.