Ви є тут

Тренування

#Контакти клубів        #Акції та пропозиції       #Правила роботи клубу      #Вакансії

 

СИСТЕМИ ТРЕНУВАНЬ

  СИЛОВІ КАРДІО MIND AND BODY ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ
 

*TRX - training

*TBW

*Body Transformation

*Active Functional

* F.I.T. (Functional Interval Training)

*Step Body Workout

 

*Happy Morning

*Fit Ball

*Interval training

*

*Step advanced

 

*BodyArt

*Stretching

*Port de Bras

*TRX-pilates

*Pilates Ball

*Pilates+

*Корекційна гімнастика

*Yoga

*Фейсбілдінг

 

 

 

*

*Дитяча та підліткова акробатика

 МЕТА КОЖНОЇ СИСТЕМИ

  СИЛОВІ КАРДІО MIND AND BODY ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ
 

-зменшення об`єму жирових відкладень;

-формування гарних форм м`язів;

-покращення обміну речовин;

-зміцнення кісток, стінок судин;

-нормалізація артеріального тиску;

-зниження ризику травм спини;

-зменшення болю у суглобах;

-розвиток сили;

-розвиток витривалості;

-ефективне спалення жиру;

-збільшення пропускної здатності легень;

-виведення токсинів;

-нормалізація артеріального тиску;

-зниження рівня холестерину у крові;

-боротьба з целюлітом;

-пропрацювання глибинних м`язів, внутрішніх м`язів;

-енергія;

-стрункість;

-уповільнення старіння;

-покращення кровообігу;

-збільшення рухомості суглобів;

-покращення постави;

-зниження рівня стресу;

-розвиток контролю над тілом, самоконтролю;

-розвиток гнучкості;

-нормалізація роботи серцево - судинної, дихальної та травної систем;

 

-направлення енергії дитини в позитивне русло

-психічний розвиток дитини, поліпшення навиків спілкування з однолітками та дорослими

-розвиток прагнення до навчання та самодосконалення

-загальне оздоровлення дитини

- розвиток спритності. гнучкості, витривалості

-розвиток м'язів кору, поліпшення постави, профілактика сколіозу, лордозу

 

 

Дізнайся, які є акції та спецпропозиції клубу!

 

Шановні відвідувачі фітнес чи спорт клубів! Чи часто ви задумуєтеся про своє здоров’я у зовсім недалекому майбутньому? Адже всім нам відомо, що неправильний або некоректний регулярний вплив на наш організм фізичних навантажень потім вилізе «боком», і що гірше виправити ситуацію займе набагато більше часу та фінансів, ніж її отримати! Пропонуємо, хоча б іноді, задуматися над своїм здоров’ям, а не тільки швидкоплинним зовнішнім виглядом та поєднати свої тренування з заняттями із розряду «Mind and Body», а саме: Пілатес, Body Art, Корекційна гімнастика, стретчинг, Port de Bras, Йога. 

Пілатес — комплекс фізичних вправ, винайдених на початку XX століття німецьким спортсменом Джозефом Пілатесом. Вправи системи пілатес спеціально розроблені для відновлення природних вигинів хребта і укріплення м'язів навколо суглобів. Пілатес допомагає позбутися від звички бездумно напружувати м'язи, при цьому відходячи від правильного положення тіла в просторі. Стабілізація поперекового відділу і таза дозволяє зберегти або створити правильну поставу, не заважаючи при цьому силовому впливу на основні м'язи і групи м'язів. 
Пілатес вчить ізолювати м'язи, на які направлено вправу, розслабляючи при цьому інші, але зберігаючи природне положення тіла. Відбувається робота з м'язами-стабілізаторами, які підтримують скелет і внутрішні органи, тренування сили «зсередини». Вона не призведе до збільшення м'язової маси або до кубиків на животі, але дозволить зміцнити організм зсередини, навчитися утримувати своє тіло в правильному положенні в просторі і, за рахунок відсутності стискання м'яких тканин уникнути багатьох хвороб в майбутньому. 

Одна з особливостей тренування по системі пілатес - розтягування м'язів до нормального! стану, що надає їм еластичність, тонус і сприяє відновленню природної грації і свободи руху. На заняттях можна навіть трохи вирости, тому що відновлюється природна лінія хребта і баланс в хребетних дисках - ви поступово забудете звичку «сідати» на хребет. 

У пілатес дуже важлива техніка виконання вправ. Три вірних підходи дадуть вам більше користі, ніж двадцять невірних. Саме через неусвідомлені рухи ми заробляємо собі різні хвороби спини, суглобів і внутрішніх органів. Невірна техніка може цю неусвідомленість посилити. Також часто методики страждають однобокістю, що призводить до болів в спині, шиї, попереку. Це відбувається тому, що такі методики розробляють об'ємні м'язи, залишаючи дрібні в бездіяльності. У пілатес жодна вправа не призводить до м'язового дисбалансу.
Пілатес - один з найбезпечніших видів тренування, він може бути будь-яким за рівнем навантаження, від дуже простого і акуратного до серйозного силового, який далеко не кожному атлетові буде під силу. Саме тому для занять пілатесом практично немає вікових обмежень. 

Неправильно думати, що пілатес підходить тільки для жінок. Невірні рухові стереотипи присутні у обох статей, а отже розвиваюче різні фізичні якості тренування потрібне всім. 
Пілатес - це самоконтроль, здоров'я, грація і енергія тренованого тіла!

 

Чи знаєте Ви, що таке Супровід тренера?
В Сімейному Фітнес Клубі «Анастасія» всього за 600 грн/міс у Вас буде можливість займатися, харчуватися і тренуватися під пильний наглядом тренера, якого Ви обрали собі самі.
Супровід тренера включає в себе:
✅складання щоденника харчування;
✅розробку індивідуальної програми тренування.
Вам нададуть цінні поради щодо нутриціології. Це наука про їжу та харчування, про продукти харчування, харчові речовини та інші компоненти, що містяться в цих продуктах, їх дію і взаємодію. А також про їх споживання, засвоєння, витрачання та виведення з організму, про роль в підтримці здоров'я або виникненні захворювань. 
Таким чином, Ви не сідаєте на жорстку дієту, а вчитеся правильно харчуватися, розуміти, як та що на Вас впливає. І як результат, Ви будете і худнути, і набирати привабливих форм.
За попередньою домовленістю з тренером, Ви самі робите вибір, в які зручні для Вас дні і години Ви будете займатися. Тренер точно дозує навантаження, використовучи в роботі виключно індивідуальний підхід і здійснючи повний супровід в тренувальному процесі.
Враховуючи Ваші особливості , а саме: специфіку роботи, активність життя, режим сну, стан здоров’я та ін., - тренер підбере максимально різноманітні та ефективні саме для Вас вправи.
Найголовніше те, що пройшовши цей курс, Ви зможете самостійно орієнтуватися в своєму харчуванні та тренуваннях, отримуючи помітний результат, навіть коли немає можливості відвідати Клуб

Силові та кардіо - тренування

#перейти до системи "Mind&Body"

 
 

Zumba —латиноамериканський стиль фітнес танцю, який включає в себе танцювальні рухи латинської та міжнародної музики, створюючи динамічну, захоплюючу та ефективну фітнес-програму. Фітнес вечірка Zumba  поєднує швидкі і повільні ритми, які допомагають досягти унікального змішаного балансу кардіо та поліпшення тонусу м'язів. Програма Zumba  інтегрує деякі основні принципи аеробного, інтервального та силового тренування для досягнення максимального спалення калорій та зміцнення серцево-судинної системи. Кардіо-танцювальні рухи орієнтовані на такі області, як сідниці, ноги, руки, тулуб, прес і найважливіший м'яз в організмі—серце. 

►Zumba - це ефективне, інноваційне і драйвове тренування з елементами, які роблять його унікальним і успішним. Zumba призначена абсолютно для всіх. 
►Zumba - це вибух! Програма Zumba - це "своєрідна імітація". Танцюючи, учасники не розуміють, що вони працюють, а відчувають себе так добре, що хочуть танцювати Zumba кожного дня. 
►Zumba - це музика, кроки, рухи, клас, енергія . . . ніщо не зрівняється з Фітнес Вечіркою Zumba! 
►Zumba - це легко! Люди будь-якого рівня підготовки та будь-якого віку можуть займатися Zumba. Основні формули дії програми роблять її легкою для всіх. 
►Zumba - це ефективно! Програма Zumba - кардіотренування з навчальними компонентами, щоб привести в тонус весь організм і досягти успіхів у фітнесі. 

enlightenedПереваги : 

•Спалювання калорій. Аеробні та інтервальні методи навчання включають високий рівень активності, який забезпечує спалювання калорій. 
•Скульптура тіла. Заняття Zumba може змінити всі частини вашого тіла, включаючи серце і розум. 
•Зменшення ваги тіла. Збалансоване харчування у поєднанні із Zumba збільшить ймовірність втрати ваги. 
•Zumba підвищує самооцінку та розвиває гармонію в собі.

Zumba Kids Jr - це весела танцювально-розважальна програма, яка допоможе дитині навчитися легко і завзято рухатися в ритмі танцю. Програма розрахована на малюків від 4 до 6 років і враховує всі вікові особливості цих маленьких непосид, які завжди раді новим враженням і відкриті світу. Зумба для маленьких дітей проходить в ігровій формі - це справжнісінька святкова вечірка, де під запальні ритми можна стрибати, танцювати з друзями і вести себе абсолютно природно.

Zumba Kids - призначена для дітей  7-11 років і являє собою веселу, енергійну фітнес-вечірку, що складається з танцювальних елементів, спеціально підібраних для дітей. Дитяча зумба-вечірка проводиться під музику, яку люблять всі діти: хіп-хоп, світові хіти, музику з мультфільмів і кіно, реггетон, самбу і багато іншого. Зумба додає дитині впевненості в собі і дозволяє весело проводити час!

 

Happy Morning - заняття спеціально розроблене для людей,які привикли бути в тонусі,хочуть зміцнити здоров'я та дисциплінувати себе,зарядитись енергією та гарним настроєм.

Тренування сприяє:

- покращенню діяльності серцево-судинної системи;

- зменшенню жирового компоненту за рахунок великої втрати енергії і роботи в аеробному режимі;

- розвитку витривалості. А це означає,що ви будете стрункі і привабливі,здорові та енергійні і до кінця дня будете почувати себе чудово. На занятті використовується додаткове обладнання.

F.I.T. - Functional Interval Training

Це функціональне інтервальне тренування для людей середнього та високого рівня підготовки. Хоча люди, які бажають вперше спробувати, будуть почувати себе також комфортно, адже професіоналізм та досвід тренера Еліни не обійдуть увагою нікого.

Функціональність вправ допомагає пропрацювати всі групи м'язів водночас, а також кожен окремо. Інтервальний характер заняття дає змогу швидко спалювати калорії, адже процес схуднення починається тільки під час постійної та швидкої зміни виду навантаження.

І найбільша перевага в тому, що ваші суглоби, якщо вони у вас інколи ниють або болять, вилікуються у результаті впливу нової методики, що нещодавно з'явилася на заході Європи.

Отже, приходьте і ставайте привабливішими та здоровішими!

 

Step advanced. Степ-аеробіка являє собою динамічний вид фізичної активності, під час якого відбувається значний сплеск позитивної енергії, що значно покращує Ваш психоемоційний стан. Ритмічна музика, грамотний тренер, платформа і гарний настрій — те, що потрібно для ефективного тренування! Степ-аеробіка ідеально підходить для схуднення і приносить з собою велику користь для організму: 
• укріплюються м'язи всього тіла, а особливо бедра та сідниці 
• зміцнюються кістки, зв'язки та сухожилля 
• зміцнюється серцево-судинна, дихальна та нервова системи 
• стабілізується артеріальний тиск і робота вестибулярного апарату 
• знижується рівень холестерину, що знижує ризик появи атеросклерозу 
• збільшується стресостійкість 
• підвищується працездатність 

Як бачите у занять Степ-аеробіки велика кількість плюсів, та попри те існують і перестороги. Не рекомендуються такі тренування у випадках хронічних захворювань серцево-судинної системи, гіпертонії, хронічні захворювання печінки і нирок, варикозне розширенні вен, при якому забороняються ударні навантаження, при травмах хребта і суглобів, які ще не загоїлись, недавні операції. 

Отож, Ви готові приступити до роботи над собою, щоб отримати омріяну чи зберегти вашу фізичну форму? Крім того, зарядитись гарним настроєм і з користю провести свій час? Тоді якнайшвидше відвідайте заняття Степ-аеробіку у Сімейному Фітнес Клубі "Анастасія"!

Важливо! Сформована група функціонує постійно, тобто нові учні зможуть потрапити в неї тільки у випадку, якщо хтось покине групу!

Active Functional   являє собою комплекс різноманітних вправ функціонального тренінгу, який всього за годину здатен привести в тонус всі основні групи м'язів і істотно прискорити метаболізм в організмі будь-якої людини з будь-якою фізичною підготовкою. Основні рухи функціонального тренінгу - це рухи в різних площинах.

При заняттях функціональним тренінгом задіюються всі групи м'язів, в тому числі, глибокі м'язи, які відповідальні за стійкість і рівновагу.

Функціональний тренінг:

 1. Готує тіло до природних фізичних навантажень
 2. Гармонійно розвиває всі м'язи тіла
 3. Формує правильні рухові навички
 4. Усуває асиметрію рухів тіла
 5. Підвищує працездатність організму
 

 

  Interval training - заняття змішаного формату, в якому силові навантаження чергуються та поєднуються з аеробними.Під час заняття  ви тренуєтесь із значним зусиллям,витрачаючи велику кількість кисню - відбувається інтервал зусилля.Далі відбувається інтервал відновлення сил, де витрачається менше зусиль.Тобто відбувається зміна темпу і навантаження протягом всього тренування від звичайного до максимального. Завдяки цьому, тренування відбувається у двох напрямках: спалюється максимальна кількість калорій, а також укріплюються м'язи, формується привабливий силует. Interval training дозволяє досягнути максимального ефекту людям, які бажають достатньо швидко і без шкоди для організму скинути зайву вагу, не втрачаючи м'язеву масу.Прискорений метаболізм зберігається до 24 годин після тренування.Силова частина інтервального тренування впливає на всі групи м'язів, роблячи їх міцними, рельєфними і заставляє залишатись в тонусі довгий час,а кардіонавантаження забезпечує здоров'я серцевої та дихальної систем, підвищує витривалість та працездатність.На заняттях використовується різноманітне спортивне обладнання, тому всі групи м'язів опрацьовуються максимально глибоко та варіативно. В результаті заняття покращується координація та загальне самопочуття,а ви отримуєте струнке і підтягнуте тіло.Підходить для людей різного рівня підготовки.

Тривалість - 55хв.

 

Fit Ball  - заняття змішаного формату. Нерідко в роботі над проблемними зонами зрушити справу з мертвої точки майже неможливо. На допомогу прийде фітбол: тіло отримає незвичне навантаження і результат не змусить себе чекати! Будь-які вправи з його використанням допомагають поліпшити координацію рухів. Тіло тримається в напрузі протягом всього тренування і спалює більше калорій в порівнянні зі звичайними статичними вправами.  Fit Ball дозволяє накачати прес, сідниці та пропрацювати зону стегон. Тривалість - 55хв.

 

 

 

TBW (total body workout) - тренування, направлене на пропрацювання всього тіла, орієнтоване на фізично підготовлених людей.  TBW є одним з видів інтервального тренування, тому що під час заняття чергуються вправи з різною інтенсивністю.Заняття передбачає поєднання силового навантаження та аеробних вправ, що є оптимальним для тренування дихальної та серцево-судинної системи, а також для підтримання м'язевого тонусу, відбувається пропрацювання всіх м'язів, їх укріплення, але без нарощення м'язевої маси. В першій частині заняття відбувається інтенсивне  аеробне навантаження, після - силові та аеробні вправи змінюють один одного і так відбувається кілька циклів. Тренування TBW ідеально підходить для вас, якщо ви бажаєте в короткий термін позбутися зайвої ваги, покращити витривалість,швидкість, силові можливості і добитись красивого рельєфу тіла.

 

 

Body Transformation - жироспалювальне тренування,яке допоможе похудати і створити красивий рельєф тіла.Силове навантаження розбавляється аеробними вправами,що дозволяє ефективно спалювати жир і прискорює метаболізм.Тренування спрямоване на пропрацювання всіх груп м'язів за допомогою класичних вправ,які під час заняття модифікуються та ускладнюються,використовуються комбінації вправ,які дозволяють активно задіяти як верхню,так і нижню частини тіла.На тренуванні використовується додаткове обладнання.

 

 

 

Дитячі та підліткові тренування
 

 • Zumba Kids, jr 7-11, 12-15 років
 • Акробатика 7-11, 12-15 років

 

Тренування по системі "Mind & Body"- Розумне тіло

 

#повернутися до силових та кардіо - тренувань

 

 

 Pilates +/ TRX Pilates  - це заняття, яке відноситься до категорії “Mind and Body”. Використовується додаткове обладнання, залежну від типу заняття. Комплекс вправ, що розвиває гнучкість, концентрацію, баланс і відчуття свого тіла.Спрямований на приведення в тонус внутрішніх м’язів. Одне з найбезпечніших видів тренувань. Дуже добре розвиває здатність правильного та здорового дихання у повсякденному житті. Гарно формує красивий та витончений рельєф тіла. Підходить для людей будь-якого рівня підготовки. Тривалість – 55хв.

 

 

Stretching - це комплекс вправ, спрямований на розтягування м'язів. Завдяки розтяжці тіло змінюється, стає більш гнучким, струнким. Сидячий спосіб життя більшості сучасних людей призводить до втрати колишньої вправності і гнучкості, а постійні заняття стретчингом допоможуть зберегти бадьорість і здоров'я.

Стрейчінг сприяє розслабленню м'язів, завдяки чому можна уникнути травматизму під час тренувань. Крім того, медики вважають, що заняття стретчингом запобігають гіпокінезії і ранньому старінню суглобів. В деякій мірі методика стретчингу схожа на медитацію, оскільки після занять поліпшується загальне самопочуття і підвищується настрій. Деякі жінки використовують стретчинг для схуднення, оскільки за допомогою вправ можна прибрати жир зі стегон і живота. Заняття стретчингом наприкінці силового або аеробного тренування допоможуть повернутися м'язам від скороченого стану до колишньої їх довжини. Тому регулярна розтяжка дозволить вам відчути себе граціозною, високою і стрункою.

Крім того, стретчинг рекомендовано поєднувати із силовими та кардіотренуваннями для того, щоб м’язи не набували круглої форми, а лишались витонченими та жіночними.

 

Port De Bras - це оригінальна програма тренувань, заснована на рухах, пластиці, силових навантаженнях, вправах для постави і гнучкості, що дозволяють створювати безліч комплексів. Включає в себе елементи динамічного балансу і вправ для поліпшення контролю над тілом, нейром'язової координації і загального почуття ритму. Тренування знімає напругу, сприяє релаксації і поліпшенню психо-емоційного стану людини. Ви зробите свої зв'язки і м'язи більш еластичними, а суглоби більш рухливими. Заняття є дуже ефективним методом для зниження ваги тіла за рахунок жирового компонента.

Система PortDeBras Par Terre також застосовується як відновлювальне і реабілітаційне тренування, в тому числі для здоров'я спини.

За допомогою вправ на функціональне і динамічне витяжіння в певній послідовності покращується біомеханіка руху, розвивається рухливість суглобів, сила і еластичність м'язів.

 

 Pilates ball. Окрім загального пропрацювання внутрішніх м'язів корпусу, покращення серцевосудинної та дихальної системи, збільшення гнучкості та елестичності, робота з м'ячем ускладнює збереження рівноваги, збільшує діапазон руху. І відповідно збільшує інтенсивність навантаження. Мінібол використовується як варіація вправ у пілатес.

 

 

 

 Корекційна гімнастика - це нове безпрецедентне тренування у Західному регіоні, розроблене інструкторами Мережі Сімейних Фітнес Клубів "Анастасія". Заняття  допомагають наростити м'язову масу і підвищити тонус в'ялих частин тіла. Використовуємо корегуючі фігуру вправи, що не викликають болю у попереку та інших  негативних реакцій організму на навантаження. Під час тренування пропрацьовуються певні групи м`язів в проблемних зонах тіла, де вже з'явився целюліт. Результати видно через короткий проміжок часу. Заняття призначення для людей різного рівня підготовки, адже вправи варіюються від легшого до важчого  рівня виконання. Застосовується допоміжне обладнання, але більша частина проводиться з вагою власного тіла. Тривалість - 55хв.

 

Йога - поняття в широкому сенсі означає сукупність різноманітних духовних, психічних і фізичних практик, які направлені на управління психічними і фізіологічними функціями організму. Головна мета полягає в досягненні гармонії між фізичним і духовним аспектами. Для заняття йогою важливим є внутрішній настрій: всі турботи потрібно відкласти, вам має бути тепло і спокійно, а енергія має безперервно текти по вашому тілу. Заняття йогою включає в себе комплекс дихальних (,,пранаям"), фізичних (асан) вправ (,,пранаям") і розслаблення.

Що ми отримуємо від занять йогою? 
•Фізичне здоров`я, гарний енергетичний тонус, наповнення енергією і життєвими силами; 
•Красиве, струнке тіло; 
•Психічне здоров'я, позбавлення від стресів, спокій, рівновагу, відчуття радості і щастя;
•Реальні позитивні зміни в житті; 
•Духовний розвиток.

 

Фейсбілдінг відомий у всьому світі, в першу чергу, як альтернатива пластичних операцій і різних антивікових програм. Це ще один спосіб надовго зберегти тонус і пружність шкіри за рахунок активного тренування лицьових м'язів.
Фейсбілдінг  - особливий вид фітнесу для розвитку м’язів і корекції рис обличчя, який гармонічно поєднує функціональні і силові вправи, мімічну гімнастику та масаж з техніками психологічної корекції та реабілітації.

 • Тонізує м’язи і шкіру, виправляє овал лиця, надаючи йому пружності, чіткості та виразності;
 • Змінює форму і загальний вигляд обличчя;
 • Позбавляє в’ялості і перенапруги, патологічних зморшок, носо-губних складок і подвійного підборіддя;
 • Оздоровлює шкіру і м’язи, відновлює та покращує обмін речовин, лімфо-кровотік та функціональні властивості м’язів;
 • Вирішує проблеми лицьової сенсорно-моторної амнезії.

 

Альтернативний фітнес для гурманів – ВodyART – це всеохоплююча функціональна тренувальна програма, в якій однаково важливий розвиток фізичної форми і контроль розуму над тим, що відбувається, і над емоціями людини.

Система об'єднала досвід тренера зі Швейцарії та Німеччини Роберта Штейнбахер і швейцарського фізіотерапевта Алекси Лі.  ВodyART об'єднує знання про класичні тренуваннях на витривалість, силу, гнучкість і рівновагу, а також лікувальну і східну гімнастики, йогу. Крім того, а систему включені п'ять природних елементів з китайської традиційної медицини, їх енергія і знання про потоки енергії в людському тілі.

Метою ВodyART не є розвиток окремих груп м'язів, вона спрямована на тіло і розум людини в цілому.

Переваги тренування:

 • функціональне тренування м'язів всього тіла;
 • Body Art спрямований на гармонійний розвиток тіла, душі і розуму;
 • поєднує в собі елементи йоги, пілатесу, тай-чі, танцю;
 • розвиває гнучкість, координацію, силу і баланс;
 • зміцнює і витягує м'язи, знімає стрес;
 • знімає болі в спині, покращує поставу;
 • заняття розділене на 5 етапів;
 • етапи: земля, дерево, вогонь, метал, повітря;
 • тренування начитається зі спокійної розминки;
 • темп і навантаження поступово збільшуються;
 • найактивнішою стадією є "Вогонь";
 • завершує тренування коротка медитація;
 • "родзинкою" Body Art є увага до дихання;
 • завдяки музиці ви дихаєте в потрібному темпі і ритмі

 

Закриті групи

 

Шалена Сушка - програма для тих, хто хоче позбутися зайвих кілограмів, прагне мати струнке та привабливе тіло. Високоефективні кардіо- та силові тренування під керуванням профессіонала дозволять вам схуднути та надати тілу рельєфності. Програма розрахована на 6 тижнів (18 занять), крім того, у вільні дні ви не відпочиваєте, а будете виконувати обов'язкові домашні завдання. Також в курс входить обов'язкове створення та ведення щоденника харчування, в якому тренер дає вказівки для кожного індивідуально, лекція та індивідуальні бесіди. Тренування високоінтенсивні, тож не рекомендуються людям із серцево-судинними захворюваннями.

Від програми ви отримаєте:

 • відбувається сушка тіла;
 • високоефективні кардіо навантаження;
 • присутній силовий аспект у тренуваннях;
 • спланована програма тренувань 6-ти тижнів;
 • включаючи рекомендації щодо харчування, лекції та індивідуальні бесіди;
 • навантаження відповідають рівню підготовки кожного учасника зокрема;
 • виведення шкідливих шлаків і токсинів з організму;
 • покращення роботи лімфатичної та серцево-судинної систем;
 • покращення психоемоційного стану;
 • виховання любові до себе та свого тіла;
 • доброзичливе ставлення;
 • безпека на тренуваннях за умови виконання всіх вказівок;
 • гарантований результат за умови дотримання всіх рекомендацій.