Ви є тут

Тренування

#Контакти клубів        #Акції та пропозиції       #Правила роботи клубу      #Вакансії

Body Tuning – програма, спрямована на корекцію фігури та зменшення об’ємів завдяки кардіо і силовим тренуванням, а також правильно підібраному збалансованому харчуванню.

Аеробні навантаження сприяють спалюванню жиру в проблемних зонах, а силові  - народженню м'язової маси. В сукупності зі сбалансованим харчуванням, людина не лише зменшує об'єми, але й корегує фігуру.

Body tuning – це індивідуальний підхід до проблемних зон вашого тіла, який включає в себе:

• комплекс вправ кардіо і силового характеру, зорінтованих на проблемну зону.

• підбір правильного харчування в залежності від поставленої цілі.

• індивідуальний та безпечний підхід до вашого стану здоров'я.

Тривалість програми 4 тижня (12 занять).

Вартість - 786 грн за курс

Початок з 1 грудня.

Зробіть собі подарунок до Нового року - підготуйте власне тіло до свят під наглядом кваліфікованого тренера!

Набір груп: 

- на Незалежності, 87: пн - 20:15, ср - 20:15, пт - 18:05.

СИСТЕМИ ТРЕНУВАНЬ

СИЛОВІ КАРДІО MIND AND BODY ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

*

*TRX - training

*Tabata

*Функціональні тренування

*Fit Ball

*Fusion

*Body Fit

*Interval training

*

*Step

*Шейпінг

*TBW

*Port de Bras

*TRX-pilates

*Pilates Ball

*Pilates+

*Корекційна гімнастика

*Yoga

*Pilates-stretch

*Stretching

*Active Stretch

 

*

*Дитячий фітнес

*Спортивна аеробіка

*Дитяча акробатика

 МЕТА КОЖНОЇ СИСТЕМИ

СИЛОВІ КАРДІО MIND AND BODY ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

-зменшення об`єму жирових відкладень;

-формування гарних форм м`язів;

-покращення обміну речовин;

-зміцнення кісток, стінок судин;

-нормалізація артеріального тиску;

-зниження ризику травм спини;

-зменшення болю у суглобах;

-розвиток сили;

-розвиток витривалості;

-ефективне спалення жиру;

-збільшення пропускної здатності легень;

-виведення токсинів;

-нормалізація артеріального тиску;

-зниження рівня холестерину у крові;

-боротьба з целюлітом;

-пропрацювання глибинних м`язів, внутрішніх м`язів;

-енергія;

-стрункість;

-уповільнення старіння;

-покращення кровообігу;

-збільшення рухомості суглобів;

-покращення постави;

-зниження рівня стресу;

-розвиток контролю над тілом, самоконтролю;

-розвиток гнучкості;

-нормалізація роботи серцево - судинної, дихальної та травної систем;

 

-направлення енергії дитини в позитивне русло

-психічний розвиток дитини, поліпшення навиків спілкування з однолітками та дорослими

-розвиток прагнення до навчання та самодосконалення

-загальне оздоровлення дитини

- розвиток спритності. гнучкості, витривалості

-розвиток м'язів кору, поліпшення постави, профілактика сколіозу, лордозу

 

 

Дізнайся, які є акції та спецпропозиції клубу!

Силові та кардіо - тренування

#перейти до системи "Mind&Body"

 
 

Zumba —латиноамериканський стиль фітнес танцю, який включає в себе танцювальні рухи латинської та міжнародної музики, створюючи динамічну, захоплюючу та ефективну фітнес-програму. Фітнес вечірка Zumba  поєднує швидкі і повільні ритми, які допомагають досягти унікального змішаного балансу кардіо та поліпшення тонусу м'язів. Програма Zumba  інтегрує деякі основні принципи аеробного, інтервального та силового тренування для досягнення максимального спалення калорій та зміцнення серцево-судинної системи. Кардіо-танцювальні рухи орієнтовані на такі області, як сідниці, ноги, руки, тулуб, прес і найважливіший м'яз в організмі—серце. 

►Zumba - це ефективне, інноваційне і драйвове тренування з елементами, які роблять його унікальним і успішним. Zumba призначена абсолютно для всіх. 
►Zumba - це вибух! Програма Zumba - це "своєрідна імітація". Танцюючи, учасники не розуміють, що вони працюють, а відчувають себе так добре, що хочуть танцювати Zumba кожного дня. 
►Zumba - це музика, кроки, рухи, клас, енергія . . . ніщо не зрівняється з Фітнес Вечіркою Zumba! 
►Zumba - це легко! Люди будь-якого рівня підготовки та будь-якого віку можуть займатися Zumba. Основні формули дії програми роблять її легкою для всіх. 
►Zumba - це ефективно! Програма Zumba - кардіотренування з навчальними компонентами, щоб привести в тонус весь організм і досягти успіхів у фітнесі. 

enlightenedПереваги : 

•Спалювання калорій. Аеробні та інтервальні методи навчання включають високий рівень активності, який забезпечує спалювання калорій. 
•Скульптура тіла. Заняття Zumba може змінити всі частини вашого тіла, включаючи серце і розум. 
•Зменшення ваги тіла. Збалансоване харчування у поєднанні із Zumba збільшить ймовірність втрати ваги. 
•Zumba підвищує самооцінку та розвиває гармонію в собі.

Zumba Kids Jr - це весела танцювально-розважальна програма, яка допоможе дитині навчитися легко і завзято рухатися в ритмі танцю. Програма розрахована на малюків від 4 до 6 років і враховує всі вікові особливості цих маленьких непосид, які завжди раді новим враженням і відкриті світу. Зумба для маленьких дітей проходить в ігровій формі - це справжнісінька святкова вечірка, де під запальні ритми можна стрибати, танцювати з друзями і вести себе абсолютно природно.

Zumba Kids - призначена для дітей  7-11 років і являє собою веселу, енергійну фітнес-вечірку, що складається з танцювальних елементів, спеціально підібраних для дітей. Дитяча зумба-вечірка проводиться під музику, яку люблять всі діти: хіп-хоп, світові хіти, музику з мультфільмів і кіно, реггетон, самбу і багато іншого. Зумба додає дитині впевненості в собі і дозволяє весело проводити час!

 

STRONG by Zumba® - це революційне високо-інтенсивне тренування, яке зібрало в собі елементи танцю, підтримки м'язового тонусу і кардіотренування.

STRONG by Zumba® об'єднує сильні ритми, з потужними, високоинтенсивними кардіо і силовими рухами,  розроблена для отримання значущих результатів у формуванні тіла і значного поліпшення всіх аспектів фізичної підготовки (сили, витривалості, кардіосили, рухливості, рівноваги тощо). Музика тренування відповідає всім рухам і веде за собою до нових фітнес-висот!

STRONG by Zumba® адаптується до індивідуального фізичного стану кожного, тож займатися можуть всі незалежно від рівня підготовки, статі чи віку.    

Це гарантовано кине виклик всьому вашому тілу на кожному тренуванні та піднімє ваш фітнес-потенціал на сходинку вище!

 

 

Худнемо без болю — надлишкова вага - це не тільки візуальний дискомфорт,а й надмірне навантаження на організм,зокрема серцево-судинну систему. Деякі інтенсивні фізичні вправи,а саме присідання,випади,робота з додатковою вагою,різкі удари ногами,можуть бути небезпечними при варикозному розширенні вен. Але це не означає,що Ви не можете працювати над своім тілом,та отримати бажаний результат. Тому пропонуємо Вам спеціально розроблений комплекс вправ для роботи над м'язами рук,пресу,ніг та сідниць,який покращить не лише фізичний стан,а й тонус та еластичність судин.

 

 

Fusion  — Заняття включає в себе невелике кардіо-  та силове навантаження. Акцент на роботу м’язів пресу, сідниць та на зміцнення ніг. Використовується додаткове обладнання.  Девіз тренувань: "Здорове тіло це збалансований стан фізичного та духовного аспектів життя".

 

 

 

Шейпінг — спеціальна система фізичних вправ для швидкого похудання,направлена на формування стрункої фігури. Якщо Ви бажаєте відчувати легкість у своєму організмі, прокидатися з гарним настроєм, відчувати бадьорість протягом усього дня та мрієте про спокусливу фігуру, то Шейпінг- це саме те, що Вам потрібно! Завдання Шейпінгу: 
1. Покращити стан здоров'я,зменшити ризик розвитку захворюваннь (серцево- судинної системи, обміну речовин, опорно-рухового апарату). 
2. Нормалізувати вагу тіла. 
3. Підняти рівень фізичної підготовки. 
4. Корекція фігури за допомогою різноманітних видів рухової активності та раціоналізованого харчування. 

winkПереваги:
• простота та легкість рухів;
• невимушена форма тренування;
• заняття проходить під приємну, ритмічну музику.

 

Step. Степ-аеробіка являє собою динамічний вид фізичної активності, під час якого відбувається значний сплеск позитивної енергії, що значно покращує Ваш психоемоційний стан. Ритмічна музика, грамотний тренер, платформа і гарний настрій — те, що потрібно для ефективного тренування! Степ-аеробіка ідеально підходить для схуднення і приносить з собою велику користь для організму: 
• укріплюються м'язи всього тіла, а особливо бедра та сідниці 
• зміцнюються кістки, зв'язки та сухожилля 
• зміцнюється серцево-судинна, дихальна та нервова системи 
• стабілізується артеріальний тиск і робота вестибулярного апарату 
• знижується рівень холестерину, що знижує ризик появи атеросклерозу 
• збільшується стресостійкість 
• підвищується працездатність 

Як бачите у занять Степ-аеробіки велика кількість плюсів, та попри те існують і перестороги. Не рекомендуються такі тренування у випадках хронічних захворювань серцево-судинної системи, гіпертонії, хронічні захворювання печінки і нирок, варикозне розширенні вен, при якому забороняються ударні навантаження, при травмах хребта і суглобів, які ще не загоїлись, недавні операції. 

Отож, Ви готові приступити до роботи над собою, щоб отримати омріяну чи зберегти вашу фізичну форму? Крім того, зарядитись гарним настроєм і з користю провести свій час? Тоді якнайшвидше відвідайте заняття Степ-аеробіку у Мережі Сімейних Фітнес Клубів "Анастасія"!

Важливо! Сформована група функціонує постійно, тобто нові учні зможуть потрапити в неї тільки у випадку, якщо хтось покине групу!

 

Функціональне тренування - колове заняття силового напрямку, яке націлене на збільшення функціональних можливостей Вашого тіла (сили, витривалості, рівноваги, гнучкості), прискорення обміну речовин та ефективне спалення жиру. На тренуванні відбувається робота з вагою власного тіла та з обладнанням, запозиченим з CrossFit. Тренування направлене на розвиток м'язів-стабілізаторів, які є опорою нашого корпусу, від рівноваги, якого починається кожен наш рух. Особливістю тренування є те, що працюють не тільки м`язи,а й вся скелетна система, що в майбутньому дозволить зменшити вірогідність переломів та інших травм. Тренування включає вправи на стабілізацію та баланс, в яких, на відміну від силових вправ, задіяно одночасно кілька груп м 'язів. Заняття помітно розширює Ваші фізіологічні можливості у повсякденному житті!

 

 

 TRX training - заняття інтервального характеру з використанням підвісних петель. Всі рухи без ривків та дуже точні, що дає можливість правильного виконання та  розподілу навантаження рівномірно на всі м’язові групи. Підходить для різних рівнів підготовки. Велика варіативність виконання однієї вправи дає можливість  кожному отримати необхідне навантаження. Тривалість - 55хв.

 

 

Tabata. Тренування за системою Табата відмінно спалює жир і виводить Ваші фітнес-заняття на новий рівень. Більшість новачків втомлюються настільки, що покидають тренування дещо раніше, ніж наступає перший ефект від вправ. Робити це не можна ні в якому разі, адже відмінний результат не дається просто так! Програма працює на принципі інтервальних навантажень. Людина за певний проміжок часу робить фізичні вправи з максимальною інтенсивністю, потім короткий відпочинок і знову повтор комплексу вправ. 

Переваги методу:

Вимагає мало часу, для початківців 3-4 раунди по 4 хвилини буде цілком достатньо; Результати вже після 4 тижнів: зменшення жирового прошарку і зміцнення м'язів.

 

 Interval training - заняття змішаного формату, в якому силові навантаження чергуються та поєднуються з аеробними. Завдяки цьому, тренування відбувається у двох напрямках: спалюється максимальна кількість калорій, а також укріплюються м'язи, формується привабливий силует. На заняттях використовується різноманітне спортивне обладнання, тому всі групи м'язів опрацьовуються максимально глибоко та варіативно. Підходить для людей різного рівня підготовки. Тривалість - 55хв.

 

 

Fit Ball  - заняття змішаного формату. Нерідко в роботі над проблемними зонами зрушити справу з мертвої точки майже неможливо. На допомогу прийде фітбол: тіло отримає незвичне навантаження і результат не змусить себе чекати! Будь-які вправи з його використанням допомагають поліпшити координацію рухів. Тіло тримається в напрузі протягом всього тренування і спалює більше калорій в порівнянні зі звичайними статичними вправами. Фітбол дозволяє підтягти прес, позбутися від в'ялості сідниць і стегон. Регулярні заняття, націлені на проблемні зони, допомагають позбутися целюліту або зробити його менш помітним. Тривалість - 55хв.

 

 

 

TBW. Загальне пропрацювання тіла, орієнтоване на фізично підготовлених людей. Тренування націлено на швидке зниження ваги, зміцнення та формування рельєфу м’язів. Комплекс TBW включає в себе аеробні навантаження з використанням додаткового інвентарю (наприклад, степ-платформи) та інтенсивних силових вправ.

 

 

Дитячі та підліткові тренування
 

  • Zumba Kids, jr 4-6, 7-11, 12-15 років
  • Акробатика 7-11, 12-15 років
  • Дитячий фітнес 4-6 років
  • Спортивна аеробіка​ 12-15 років

 

Тренування по системі "Mind & Body"- Розумне тіло

 

#повернутися до силових та кардіо - тренувань

 

 

 Pilates +/ TRX Pilates  - це заняття, яке відноситься до категорії “Mind and Body”. Використовується додаткове обладнання, залежну від типу заняття. Комплекс вправ, що розвиває гнучкість, концентрацію, баланс і відчуття свого тіла.Спрямований на приведення в тонус внутрішніх м’язів. Одне з найбезпечніших видів тренувань. Дуже добре розвиває здатність правильного та здорового дихання у повсякденному житті. Гарно формує красивий та витончений рельєф тіла. Підходить для людей будь-якого рівня підготовки. Тривалість – 55хв.

 

 

Pilates - Stretch - це комплекс вправ, які допомагають оздоровити організм і зміцнити його. Один із сучасних напрямків у Pilates. Цей різновид дисципліни дає можливість по черзі розслабляти і напружувати м'язові волокна, а це сприяє швидким процесам зняття напруги в тілі і відновлює втрачені сили. Завдяки розтягуванню м'язів до них надходить більше крові, вони розслабляються і стають більш еластичними, суглоби набувають більшої рухливості, в результаті чого збільшується гнучкість. Pilates зміцнює м'язи-стабілізатори, що виконують роль своєрідного корсета, фіксують нормальне положення тіла (постави, внутрішніх органів, розвиває координацію), покращує гнучкість, вчить рухатися красиво і граціозно. Вправи pilates дуже багатопланові, і включають в роботу велику кількість м'язів одночасно, вимагаючи правильної техніки виконання, а кількість повторень при цьому може бути мінімальним.

Рухи в pilates-stretch м'ягко розтягують м'язи, роблячи їх довшими і стрункішими. А також в роботу включаються глибокі м'язові групи, про існування яких ви навіть не замислювалися і не підозрювали, а вони грають не останню роль у формуванні красивої фігури.

Port De Bras - це оригінальна програма тренувань, заснована на рухах, пластиці, силових навантаженнях, вправах для постави і гнучкості, що дозволяють створювати безмежне безліч комплексів. Включає в себе елементи динамічного балансу і вправ для поліпшення контролю над тілом, нейром'язової координації і загального почуття ритму. Тренування знімає напругу, сприяє релаксації і поліпшенню психо-емоційного стану людини. Ви зробите свої зв'язки і м'язи більш еластичними, а суглоби більш рухливими. Заняття є дуже ефективним методом для зниження ваги тіла за рахунок жирового компонента.

 

 

 Pilates ball. Окрім загального пропрацювання внутрішніх м'язів корпусу, покращення серцевосудинної та дихальної системи, збільшення гнучкості та елестичності, робота з м'ячем ускладнює збереження рівноваги, збільшує діапазон руху. І відповідно збільшує інтенсивність навантаження. Мінібол використовується як варіація вправ у пілатес.

 

 

 

 Корекційна гімнастика - це нове безпрецедентне тренування у Західному регіоні, розроблене інструкторами Мережі Сімейних Фітнес Клубів "Анастасія". Заняття  допомагають наростити м'язову масу і підвищити тонус в'ялих частин тіла. Використовуємо корегуючі фігуру вправи, що не викликають болю у попереку та інших  негативних реакцій організму на навантаження. Під час тренування пропрацьовуються певні групи м`язів в проблемних зонах тіла, де вже з'явився целюліт. Результати видно через короткий проміжок часу. Заняття призначення для людей різного рівня підготовки, адже вправи варіюються від легшого до важчого  рівня виконання. Застосовується допоміжне обладнання, але більша частина проводиться з вагою власного тіла. Тривалість - 55хв.

 

Йога - поняття в широкому сенсі означає сукупність різноманітних духовних, психічних і фізичних практик, які направлені на управління психічними і фізіологічними функціями організму. Головна мета полягає в досягненні гармонії між фізичним і духовним аспектами. Для заняття йогою важливим є внутрішній настрій: всі турботи потрібно відкласти, вам має бути тепло і спокійно, а енергія має безперервно текти по вашому тілу. Заняття йогою включає в себе комплекс дихальних (,,пранаям"), фізичних (асан) вправ (,,пранаям") і розслаблення.

Що ми отримуємо від занять йогою? 
•Фізичне здоров`я, гарний енергетичний тонус, наповнення енергією і життєвими силами; 
•Красиве, струнке тіло; 
•Психічне здоров'я, позбавлення від стресів, спокій, рівновагу, відчуття радості і щастя;
•Реальні позитивні зміни в житті; 
•Духовний розвиток.

 

Закриті групи

 

Шалена Сушка - програма для тих, хто хоче позбутися зайвих кілограмів, прагне мати струнке та привабливе тіло. Високоефективні кардіо- та силові тренування під керуванням профессіонала дозволять вам схуднути та надати тілу рельєфності. Програма розрахована на 6 тижнів (18 занять), крім того, у вільні дні ви не відпочиваєте, а будете виконувати обов'язкові домашні завдання. Також в курс входить обов'язкове створення та ведення щоденника харчування, в якому тренер дає вказівки для кожного індивідуально, лекція та індивідуальні бесіди. Тренування високоінтенсивні, тож не рекомендуються людям із серцево-судинними захворюваннями.

Вартість курсу становить 937 або 987 грн в залежності від часу, в який тренується група.

 

Step advansed - високоінтенсивне аеробне тренування, підходить для підготовлених відвідувачів. Поєднує в собі аеробне навантаження і хореографію - це серйозне навантаження зі складними танцювальними елементами, які перетворюють його в красивий танець.

Динамічне, інтенсивне заняття на степ-платформі, цікаві комбінації, спрямовані на кардіонавантаження, жироспалювання, зміцнення м'язового корсету і поліпшення спортивної форми. Також є профілактикою хвороб суглобів і судин. 

 

Переглянути розклад та вартість