Ви є тут

Stretching

  • це комплекс вправ, спрямований на розтягування м'язів. Завдяки розтяжці тіло змінюється, стає більш гнучким, струнким. Сидячий спосіб життя більшості сучасних людей призводить до втрати колишньої вправності і гнучкості, а постійні заняття стретчингом допоможуть зберегти бадьорість і здоров'я.

    Стрейчінг сприяє розслабленню м'язів, завдяки чому можна уникнути травматизму під час тренувань. Крім того, медики вважають, що заняття стретчингом запобігають гіпокінезії і ранньому старінню суглобів. В деякій мірі методика стретчингу схожа на медитацію, оскільки після занять поліпшується загальне самопочуття і підвищується настрій. Деякі жінки використовують стретчинг для схуднення, оскільки за допомогою вправ можна прибрати жир зі стегон і живота. Заняття стретчингом наприкінці силового або аеробного тренування допоможуть повернутися м'язам від скороченого стану до колишньої їх довжини. Тому регулярна розтяжка дозволить вам відчути себе граціозною, високою і стрункою.

    Крім того, стретчинг рекомендовано поєднувати із силовими та кардіотренуваннями для того, щоб м’язи не набували круглої форми, а лишались витонченими та жіночними.