Ви є тут

Fit Ball

 •  

  Тренування Fit Ball — надійний засіб для тих, хто хоче схуднути. Завдяки нестійкості м’яча, під час тренувань потрібно весь час тримати рівновагу, через що напружуються всі м’язи тіла, відповідно спалюється більше калорій, ніж при звичайних силових тренуваннях.

     Використання фітболу покращує координацію рухів, гнучкість, відчуття рівноваги, покращує еластичність суглобів. Вправи з фітболом розвивають не тільки зовнішні, а й внутрішні м’язи.

       Тренування включає в себе аеробне та силове навантаження. При виконанні аеробних вправ задіюються аналізатори: вестибулярний, руховий, тактильний та зоровий.

       Тренування Fit Ball практично не має протипоказань, зате має багато переваг:

  •  покращує роботу серцево-судинної системи, нормалізує тиск;
  •  покращує роботу хребців;
  •  забезпечує активну діяльність м’язів спини, плечей, поясниці, грудної клітки, шиї, живота, рук, ніг;
  •  допомагає позбавитись від болі в суглобах, нормалізує їх функціонування;
  •  покращує роботу легень, збільшує глибину дихання.

     Заняття дасть унікальну можливість вплинути на м’язи спини і хребта. А хребет — це вісь нашого організму, і його стан відображає стан здоров’я людини.

      Не дарма кажуть, що рух — це життя. Отже, цей “веселий” м’яч допоможе вам повернути втрачену рухливість, яку ми мали ще в дитинстві, оживить ваші м’язи і подарує повноцінне життя. Крім того це тренування не має вікових обмежень.

       Якщо ви хочете урізноманітнити і зробити ваші тренування ефективнішими, то Fitball — це те, що ви шукаєте. З таким тренуванням легко бути в формі цілий рік!