Ви є тут

Zumba

 • латиноамериканський стиль фітнес танцю, який включає в себе танцювальні рухи латинської та міжнародної музики, створюючи динамічну, захоплюючу та ефективну фітнес-програму. Фітнес вечірка Zumba  поєднує швидкі і повільні ритми, які допомагають досягти унікального змішаного балансу кардіо та поліпшення тонусу м'язів. Програма Zumba  інтегрує деякі основні принципи аеробного, інтервального та силового тренування для досягнення максимального спалення калорій та зміцнення серцево-судинної системи. Кардіо-танцювальні рухи орієнтовані на такі області, як сідниці, ноги, руки, тулуб, прес і найважливіший м'яз в організмі—серце. 

  Zumba - це ефективне, інноваційне і драйвове тренування з елементами, які роблять його унікальним і успішним. Zumba призначена абсолютно для всіх. 
  Zumba - це вибух! Програма Zumba - це "своєрідна імітація". Танцюючи, учасники не розуміють, що вони працюють, а відчувають себе так добре, що хочуть танцювати Zumba кожного дня. 
  Zumba - це музика, кроки, рухи, клас, енергія . . . ніщо не зрівняється з Фітнес Вечіркою Zumba! 
  Zumba - це легко! Люди будь-якого рівня підготовки та будь-якого віку можуть займатися Zumba. Основні формули дії програми роблять її легкою для всіх. 
  Zumba - це ефективно! Програма Zumba - кардіотренування з навчальними компонентами, щоб привести в тонус весь організм і досягти успіхів у фітнесі. 

  Переваги : 

  • Спалювання калорій. Аеробні та інтервальні методи навчання включають високий рівень активності, який забезпечує спалювання калорій. 
  • Скульптура тіла. Заняття Zumba може змінити всі частини вашого тіла, включаючи серце і розум. 
  • Зменшення ваги тіла. Збалансоване харчування у поєднанні із Zumba збільшить ймовірність втрати ваги. 
  • Zumba підвищує самооцінку та розвиває гармонію в собі.

  Zumba Kids Jr - це весела танцювально-розважальна програма, яка допоможе дитині навчитися легко і завзято рухатися в ритмі танцю. Програма розрахована на малюків від 4 до 6 років і враховує всі вікові особливості цих маленьких непосид, які завжди раді новим враженням і відкриті світу. Зумба для маленьких дітей проходить в ігровій формі - це справжнісінька святкова вечірка, де під запальні ритми можна стрибати, танцювати з друзями і вести себе абсолютно природно.

  Zumba Kids - призначена для дітей  7-11 років і являє собою веселу, енергійну фітнес-вечірку, що складається з танцювальних елементів, спеціально підібраних для дітей. Дитяча зумба-вечірка проводиться під музику, яку люблять всі діти: хіп-хоп, світові хіти, музику з мультфільмів і кіно, реггетон, самбу і багато іншого. Зумба додає дитині впевненості в собі і дозволяє весело проводити час!