Ви є тут

N-ergo

 • Головна мета тренування N-ergo – навчитись вивільняти та використовувати свій енергетичний потенціал під час фізичних навантажень (кардіо та силової роботи) правильно, а саме таким чином, щоб протягом всього тренування працювати піднесено та не дозволяти собі відчувати втоми або моральної та фізичної неспроможності виконувати вправи! Це дасть вам можливість отримати від заняття максимум користі та бажаного результату, а найголовніше, ви навчитеся працювати на піку своїх можливостей, не відчуваючи, що вам погано, що крутиться в голові, чи що немає сил продовжувати на повну!
  У кожної людини є певний запас енергії, сил. Але ми не завжди вміємо у потрібний момент «дістати» його та попрацювати так, щоб потім почуватися піднесено та задоволено собою, а не виснажено. Саме це ми будемо робити на тренуванні N-ergo!
  Тренування включає як силове, так і кардіо навантаження, використовується різноманітне обладнання, яке буде змінюватися від Ваших потреб!
  Отже, якщо вашою метою є досягти бажаного результату, почуватися піднесено та бадьоро, відчувати в собі рушійні життєві сили- Вам сюди!
  Кому підходить дане тренування? Тренування підходить для людей середнього та високого рівня підготовки! Якщо ви новачок, але точно знаєте, що готові іти «в бій» націлено та не жаліти себе, а зробити себе сильним та життєрадісним, рекомендуємо цим зайнятися!
  Тривалість - 55 хв.