Ви є тут

Стретчинг + прес. Стретчинг + сідниці

 • Стретчинг — це заняття, направлене на розтягування м’язів та зв’язок. Воно зробить ваше тіло гнучкішим і підтягнутішим, суглоби рухливими, а м’язи сильними та еластичними. Крім того стретчинг підвищує енергетичні потоки в організмі, що призводить до покращення настрою і загального самопочуття.

  Тренування ідеально підходить для людей, які:

  - через роботу в офісі відчувають біль в спині і дискомфорт в тазобедренних суглобах, копчику;

  - хочуть розвинути свою гнучкість і покращити поставу;

  - піклуються про здоров’я свого тіла і хочуть привести тіло в найкращу форму;

  - хочуть завжди почуватися в тонусі.

  Тренування сприяє розслабленню м’язів, відповідно вони стають менш схильними до різних травм. Заняття допоможе розслабитись після важкого робочого дня і скинути з себе втому та непотрібні думки.  Крім того, стретчинг сприяє схудненню!

  Стретчинг + прес. Перша частина заняття включає в себе комплекс вправ для розвитку гнучкості всього тіла. В другій частині особлива увага приділяється прокачуванню і укріпленню м’язів живота, що допоможе зміцнити прес, покращити поставу, позитивно вплинути на стан хребта. В кінці заняття виконуємо розтяжку м’язів живота.

  Стретчинг + сідниці. Заняття складається з опрацювання м’язів сідниць, вправ для покращення гнучкості всього тіла: витягнення хребта, покращення гнучкості спини, рук, ніг.

  Краса, здоров’я та гнучкість тіла в ваших руках! Почніть займатися з сьогоднішнього дня і швидше отримаєте бажаний результат.