Ви є тут

Пропонуємо відвідати тренування Active Functional

Active Functional Сімейного Фітнес Клубу «Анастасія»

Функціональний тренінг являє собою комплекс різноманітних вправ, які всього за годину здатні привести в тонус всі основні групи м'язів і істотно прискорити метаболізм в організмі будь-якої людини з будь-якою фізичною підготовкою. Основні рухи Функціонального тренінгу - це рухи в різних площинах. 
При заняттях функціональним тренінгом можливо задіяти всі групи м'язів, в тому числі, глибокі м'язи, які відповідальні за стійкість і рівновагу.
Функціональний тренінг:

  1. Готує тіло до природних фізичних навантажень. 
  2. Гармонійно розвиває всі м'язи тіла. 
  3. Формує правильні рухові навички . 
  4. Усуває асиметрію рухів тіла .
  5. Підвищує працездатність організму .

Функціональний тренінг націлений на зміцнення так званих глибоко залягаючих м’язів-стабілізаторів, які дозволяють легко утримати тіло в будь-яких положеннях. Функціональні тренування формують почуття рівноваги, гнучкість, отже, дають можливість впевнено рухатися і володіти свої тілом в будь-яких ситуаціях. Цей вид фізичного навантаження розвиває не тільки витривалість і силу, але і спритність, і навіть грацію.
Функціональні тренування добре зміцнюють суглобовий апарат, розвивають почуття рівноваги і координацію рухів, поліпшують роботу серцево-судинної системи, тонізують м’язи. Крім того, функціональне тренування сприяє розвитку таких важливих елементів, як сила, спритність, потужність, гнучкість, швидкість, баланс, різні моторні навички.
Таким чином, функціональний тренінг – це унікальна тренувальна програма. Це один з видів найбільш енергоємних фізичних вправ, який розвиває основні рухові якості людини.
Приходьте до Сімейного Фітнес Клубу «Анастасія», відвідайте тренування Active Functional!
Його проводить досвідчений професіонал Тетяна!
ПН – 17:05, СР – 12:00