Ви є тут

Про масаж за допомогою трав'яних мішечків

Про масаж за допомогою трав'яних мішечків

Напевно ви вже чули про масаж за допомогою трав'яних мішечків. Це різновид тайського масажу, який застосовується з давніх часів.  Масаж трав'яними мішечками допоможе вам оздоровитися, а також зняти всю втому. Не дарма ж тайські мудреці вклали в нього все таїнство східної філософії.

Ефект від масажу трав'яними мішечками:

✅Нормалізація і прискорення обміну речовин.
✅Тонізація та заспокоєння організму.
✅Розслаблення м'язових тканин.
✅Звільнення від токсинів і шкідливих речовин.
✅Підвищення енергетичного балансу.
✅Насичення киснем.
✅Заспокійлива дія.
✅Зміцнення імунітету.
✅Зняття напруги і стресу.
✅Покращення стану шкіри.
✅Відновлення душевної гармонії.

В цілому Ви відчуєте прилив сил і енергії для вирішення подальших повсякденних завдань. Примітно, що спочатку масаж трав'яними мішечками використовували тільки тибетські монахи, які тримали його в секреті. А все тому, що впливаючи лляними прогрітими мішечками на основі трав на точки по всьому тілу, які відповідають за життєво важливі органи, ви все життя будете зберігати здорове тіло і дух.

Трав'яні мішечки застосовуються в тому випадку, якщо натискання пальцями викликають неприємні больові відчуття. З їх допомогою прогріваються м'язові тканини, що приносить комплексний відпочинок для всього організму. Після прогрівання збір трав в мішечках виконує основну роботу по оздоровленню паралельно з професійними руками майстра.

Обов'язково варто робити цей масаж, якщо спостерігається стрес, хронічні болі в суглобах і м'язах, інтоксикація, загальна втома організму, дисбаланс, напруга в тілі і м'язових тканинах, затримка вологи в організмі, гіподинамія. Після курсу тайського масажу трав'яними мішечками, ви відчуєте себе значно краще і фізично, і духовно.