Ви є тут

Правила роботи клубу

1. При купівлі абонементу на 1-2 місяці Ви маєте право на одноразову заморозку не більше, як на сім днів.

    При купівлі абонементу на 3 місяці (безліміт) Ви маєте право на дворазову заморозку не більше, як на сім днів кожна, або ж одноразову заморозку максимальною тривалістю 14 днів.

  Примітка: адміністратор Клубу має право на продовження заморозки понаднормово тільки у випадку, якщо клієнт надає медичну довідку про неспроможність відвідвання занять з причин хвороби або фізичного стану (довідка має бути проштампована та підписана лікарем).

2. Запис на заняття є обов`язковим і відміняється не менше, ніж за дві години до початку тренування. В інакшому випадку, заняття буде зараховано.

    У власників абонементів безлімітної дії знімаються не заняття, а дні!!! (безліміт на 1 місяць - 1 день/1 прогул, безліміт на 3 місяці - 2 дні/1 прогул, безліміт на 6 місяців - 3 дні/1 прогул).

Примітка: адміністратор Клубу має право не зняти заняття з абонементу по факту прогулу тільки у випадку, якщо клієнт надає медичну довідку про неспроможність до занять з причин раптової хвороби або фізичних ушкоджень, які були виявлені менше, ніж за дві години до тренування (довідка має бути проштампована та підписана лікарем).

3. Вхід на заняття здійснюється строго за наявності абонементу.

4. Ви маєте право використовувати свої заняття тільки у строки дії абонементу, по закінченню дії - заняття є недійсними.

 

Шановні відвідувачі клубу!

В цілях безпеки та турботи про Ваше здоров'я, звертаємо увагу на те, що після початку тренування заходити в зал КАТЕГОРЧНО ЗАБОРОНЕНО.
Якщо ви спізнилися, ми, на жаль, не зможемо пропустити Вас на тренування.
Просимо прийняти це до уваги і приходити вчасно, щоб мати час переодягнутися та підготуватися до заняття. 
Будемо вдячні за свідомий підхід до цього питання.