Ви є тут

Обгортання - це одна з найпоширеніших процедур, яка приводить тіло в порядок!

Обгортання - це одна з найпоширеніших процедур, яка приводить тіло в порядок, відновлює пружність шкіри, позбавляє від целюліту, допомагає тілу повернути колишню молодість та стрункість.

Обгортання діляться на два види - холодні та гарячі. Гарячі обгортання розширюють судини, а холодні навпаки звужують їх.

Гарячі обгортання дуже ефективні. На тіло наноситься суміш, обгортається плівкою і, для створення ефекту сауни, накривається термо-ковдрою. Проте, при гарячих обгортаннях слід бути уважним, тому що з певними захворюваннями їх категорично заборонено використовувати. При запаленні внутрішніх органів, гіпертонії, порушенні кровообігу краще утриматись від процедур обгортання.

Самі по собі обгортання виводять токсини з організму, холодна чи гаряча процедура - це не має значення. Під плівкою тіло потіє, розкриваються пори і виводяться шкідливі накопичення токсинів на зовні.

Холодні обгортання мають таку ж систему використання як і гарячі, але при холодному  обгортанні не треба ховатись під ковдрою. Суміші і маски при холодному обгортанні використовуються такі ж, як і при гарячому.

Обгортання піднімає настрій, так як тіло проходить процедуру відновлення. Сама процедура не складна і не вимагає багато зусиль, але кінцевий результат просто чудовий!