Ви є тут

Наша Ірина Ліскевич відвідала майстеркласи та воркшопи з Port De Bras та Рilates у Києві та Одесі!

Інструктори Сімейного Фітнес Клубу «Анастасія» ніколи не зупиняються у розвитку на шляху вдосконалення своїх тренувань. Роблять все, а інколи і більше, щоб кожен клієнт Клуба лишився задоволеним і отримав бажаний результат. Отже, наша чудова Ірина Ліскевич відвідала майстеркласи та воркшопи з Port De Bras та Рilates у Києві та Одесі! А ось, що сама Іра розповідає нам про свої досягнення:

«Насичений київський вікенд з неймовірними Зінаїдою Бондаренко та Іриною Кульчицькою. Все заради того, щоб класи Port De Bras були для вас джерелом натхнення та насолоди. Результат – ще один міжнародний сертифікат – Port De Bras Ball. Саме так)) Улюблений фітбол від тепер і на заняттях Port De Bras. Це незвично, але неймовірно красиво!  

Fitness Benefit в Одесі минув на одному диханні, незважаючи на вже осінню прохолоду. Привезла натхнення та нову чудову хореографію Port De Bras від Iva Mojziskova –презентера з Чехії. А також готова поділитися з вами іншою інтерпретацією Рilates, бо навіть коли знаєш багато, є люди, які змусять тебе переглянути свою систему та підхід – за що дуже вдячна Нінель Носуленко та Ірині Кульчицькій. Ваші спинки стануть ще здоровішими )))»