Ви є тут

Масаж

       

 Швидкий перехід:  #масажний кабінет  #Контакти Студії   #Акції та пропозиції   #Вакансії   

 

Записатися на масаж

МАСАЖ

НОВИНКА! Здивуй своє тіло та зроби собі подарунок! VIP-Новинка від Сімейного Фітнес Клубу "Анастасія" - масаж Шоколадна насолода! Вартість - 600 грн.

На тіло наноситься шоколадна маса натурального походження, сам масаж проводиться легкими розслаблюючими рухами - погладжування, розминка, кругові рухи, поплескування, елементи лімфодренажу. Під впливом рухів шоколадна маса тане і насичує клітини поживними речовинами, зволожує шкіру, сповільнює процес старіння. 

Шоколадний масаж є, мабуть, найбільш антистресовим і чуттєвим масажем, це повне розслаблення на фізичному і підсвідомому рівнях. Натуральний шоколад творить чудеса, це найбагатше джерело вітамінів, мікроелементів і антиоксидантів. 
Шоколадний масаж надає ще й ліфтинговий ефект, підтягує шкіру, підвищує її еластичність, а також стимулює розщеплення жирів, виведення токсинів і шлаків з організму. Активізуючи обмінні процеси в клітинах, і підсилюючи мікроциркуляцію, такий вид масажу робить шкіру виключно здоровою, завдяки чому вона світиться красою і молодістю. 
Процедура шоколадного обгортання сприяє корекції ваги і усуває прояви целюліту, що особливо актуально при відновленні в післяпологовий період. 

Крім того, такий масаж позитивно впливає на загальне самопочуття. Шоколад взагалі є найпотужнішим антидепресантом і має тонізуючий і збудливий ефект завдяки таніну - згадайте рекомендації зі студентського життя - з'їсти плитку шоколаду перед іспитом. 
До того ж, запах шоколаду є своєрідною ароматерапією і забирає в безхмарні спогади дитинства, викликаючи масу позитивних емоцій, адже найчастіше шоколадний запах асоціюється зі святом і веселощами. Тепер є реальна можливість виконати дитяче бажання і «опинитися в шоколадній країні». Процедура шоколадного масажу дуже приємна і абсолютно безболісна. Її ефективність підтверджена багатьма науковими дослідженнями, а протипоказання тільки одне - індивідуальна непереносимість шоколаду. 

Записатися на масаж

Косметологічний масаж обличчя — це лікувальна процедура, яка спрямована на відновлення еластичності шкіри, омолодження і загальне оздоровлення організму. На відміну від багатьох інших маніпуляцій, вона не є інвазивною методикою, і тому не несе в собі ризик побічних ефектів. Техніка масажа розроблялася протягом тисячоліть і базується на принципах рефлексотерапії і класичного масажу. 
За допомогою масажу обличчя можна вирішити такі проблеми: • підвищити еластичність шкіри; • повернути обличчю здоровий рум’янець; • позбутися від зайвих жирових відкладень (в першу чергу, мова йде про зони на підборідді та щоках); • стимулювати епідерміс самостійно виробляти більшу кількість колагену і еластину (природне омолодження); • змоделювати риси особи; • зняти так звану «маску втоми»; • стимулювати шкіру засвоювати більшу кількість корисних речовин з косметики; • позбутися від зморшок; • розслабитися, зняти стрес; • вилікувати багато захворювань внутрішніх органів (за допомогою впливу на певні акупунктурні точки).

Аромамасаж – ефективний метод аромотерапії. Загальний аромамассаж тонізує нервову систему, покращує дихання і прискорює виведення отрут і відходів з організму через різні органи виділення, такі як легені, шкіра, нирки і кишечник. Він також стимулює кровообіг і процес обміну речовин. Масажні рухи посилюють проникнення ароматичних речовин через шкіру в кровоносну і лімфатичну систему, що сприяє швидкому розподіленню ефірного масла по всьому тілу і його корисного втручання в біохімічні процеси організму. Ця «запашна» процедура омолоджує тіло, розгладжує зморшки на обличчі, знімає болі в м'язах і їх оніміння, полегшує дихання. Аромамасаж спрямований на зняття "внутрішніх блоків", на розкриття "внутрішнього я".

Лімфодренажний масаж - це, по-суті, робота із лімфою та лімфотоком безпосередньо через тиск на тканину. Переслідує масаж дві мети: профілактичну (зміцнення і поліпшення шкірного покриву тіла) та лікувальну. Якщо лімфосистема працює правильним чином, через неї проходить від 2 до 4 літрів лімфатичної рідини в день. Однак якщо лімфосистема ослабла, можуть з'явитися застої рідини, з'являються набряки, целюлітні відкладення. Погіршується стан організму, колір шкіри змінюється, вона тьмяніє. Лімфодренажний масаж сприяє зростанню лімфотоку та усуненню застійних зон. А вже внаслідок правильної роботи системи відбувається розсмоктування целюлітних утворень.

 Класичний масаж. Класичний загальний масаж здатний радикально полегшити ваш стан при порушеннях опорно-рухового апарату, захворюваннях серцево-судинної системи та органів дихання. Дана процедура прискорює відновлювальний процес після травм, а також при високому фізичному і розумовому навантаженні. Під впливом масажу м'язова тканина насичується киснем, з неї швидше виводяться продукти розпаду, легше утворюється енергія, за рахунок якої м'язи скорочуються, і підвищується їх працездатність.

Масаж спини (лікувальний). Відновлює пошкоджені тканини, підсилюючи циркуляцію крові і знімаючи набряклість, гармонізуючи тонус нервової системи, оживляючи роботу внутрішніх органів. Адже зміни в хребті і м'язах спини негативно позначаються на серці, печінці, шлунку та кишечнику, до яких підходять нервові закінчення корінців спинного мозку. Показання: при м'язових спазмах, травмах з ураженням м'язів, зв'язок і нервів; остеохондрозі хребта, сколіозі, невралгіях, мігрені, гіпертонічній хворобі. Для досягнення необхідного ефекту тривалість курсу масажу спини підбирається індивідуально, а процедури проводяться щодня або через день.

Масаж рук. Масаж рук відновлює працездатність і силу стомлених м'язів після тривалого і сильного фізичного напруження, зміцнює суглоби і зв'язки рук. Покращує загоєння кісток і м'яких тканин рук після травм, зменшуючи болі і набряки. Служить для загального, профілактичного зміцнення організму. Масаж підсилює працездатність, знімає стомлення і підтримує організм людини в здоровому тонусі. Основна мета масажу рук полягає в тому, щоб допомогти організму позбавиться від неприємних больових відчуттів і зменшити м'язове навантаження всього тіла.

Масаж ніг. Масаж ніг значно покращує обіг крові та лімфи, перешкоджає утворенню варикозних вузлів і набряків на ногах. Також масаж ніг знімає з них м'язову втому після фізичного завантаження, постійне відчуття тяжкості і судоми в литках. Масаж ніг, будучи компонентом регулярного догляду за ногами, відмінно допомагає і при багатьох захворюваннях ніг. Після масажу шкіра ніг стає більш м'якою, пружною і бархатистою, посилюється кровообіг, внаслідок чого знімається напруга та інші негативні відчуття.

Антицелюлітний масаж. Антицелюлітний масаж робиться виключно на постраждалі ділянки, спеціальні прийоми та методики контролюють глибину впливу. Фахівці рекомендують проводити такий масаж в комплексно, тобто індивідульно підбираються впливи. Показання: для кращої циркуляції крові, а, отже, до посилення мікроциркуляції в ділянці сідниць, живота і стегон, до відтоку лімфи до центру організму. Допоможе позбутися проблемних зон, позбавитися від зайвої ваги і поліпшити зовнішній вигляд шкірного покриву. Відбувається нормалізація припливу і відтоку крові і підтримка шкіри в тонусі. 

Масаж дитини в ряді проблем є чи не єдиним методом корекції стану дитини. 
1.Фізіологічний гіпертонус - це транзиторний стан, що виникає у діток після народження впродовж перших 3 місяців, та характеризується підвищеним тонусом згиначів, що заважає діткам тримати голову, сідати і пробувати ходити. Єдиним способом зарадити цьому є процедура масажу, звичайно, після консультації педіатра. 
2.Кривошия - це патологічний стан, при якому під час пологів чи неналежного догляду травмується шийне сплетіння нервових волокон, що приводить до укорочення і болючості ураженої ділянки шиї. Проявляється нахилом голови у травмований бік. Масаж є універсальним методом фізіотерапії та фізичної реабілітації при кривошиї і показаний діткам у перші місяці життя. 

Тайський масаж трав'яними мішечками - прекрасна антистресова і м'яка лімфодренажна процедура, яка застосовується як з метою полегшити проникнення активних корисних інгредієнтів з трав'яного збору в організм, так і для посилення їх цілющого впливу. Релаксуючий фітомасаж гарячими трав'яними мішечками впливає на фізичне і психічне здоров'я клієнта. На фізичному рівні фітомасаж підвищує енергетику, послаблює симптоми, викликані стресами, знімає м'язові болі, покращує стан шкіри, роблячи її м'якою і пружною. 

Релакс масаж - це набір спеціальних масажних технік, що дозволяють привести нервову систему людини в стан спокою й умиротворення. Здатен зняти накопичену втому, розслабити м’які тканини всього тіла, налаштувати весь організм на позитивну хвилю.Стимулює обмінні й інші процеси, покращує загальний стан і тонус організму до несприятливих факторів. Покращує стан шкіри. Здійснює загальний оздоровлюючий ефект, стимулює імунну систему, підвищує опірність організму. В деякій мірі є засобом профілактики ВАРИКОЗУ і ЦЕЛЮЛІТУ.

 

Записатися на масаж

ОБГОРТАННЯ

Шоколадне обгортання. Ну дуууже солодка SPA-процедура. Шоколадне обгортання - спеціально для тих, хто любить порадувати себе солоденьким.
Особливістю шоколадного обгортання є те, що кофеїн, який також входить до його складу, чинить тонізуючий вплив на тіло і активує процес спалювання зайвих жирів та виводить токсини. Шкіра стає ніжна та шовковиста.

 

Медове обгортання. Мед вбирається в шкіру, пом'якшуючи, зволожуючи її. Він глибоко проникає в тканини організму людини. Тому медові обгортання підвищують імунітет, нормалізують обмін речовин, виводять з організму зайву рідину, усувають набряклість, покращують кровообіг, відновлюють водний баланс, розсмоктують рубці і розтяжки. Обгортання медом виробляють ефект ліфтингу, а також допомагають у боротьбі з целюлітом - перешкоджаючи накопиченню підшкірного жиру, сприяють зниженню ваги!

Глиняні обгортання володіють наступними властивостями: 
 • насичують шкіру киснем та покращують мікроциркуляцію крові; 
 • активізують обмінні процеси на клітинному рівні;
 • регулюють сольову рівновагу в  організмі; 
 • виводять з організму шлаки, токсини і зайву рідину;
 • очищають шкірний покрив; 
 • підсилюють тургор шкіри, роблять її здоровою, що сприяє швидкому схудненню;

Прайс-лист Масажний

Масаж Тривалість Вартість

VIP-ПОСЛУГИ*****

Лімфодренажний масаж

60

170

Масаж "Шоколадна насолода"

біля 1год.30хв.

600

Релакс-масаж

60

160

Аромамасаж 60 250

Масаж "Трав'яними мішечками" 

60

220

Косметологічний масаж обличчя

40

150

Лікувальний масаж

60

230

Курс лік. масажу 5 сеансів

60

1000

Курс лік. масажу 10 сеансів

60

2000

МАСАЖІ ТА КУРСИ МАСАЖІВ

 

Антицелюлітний "Загальний"

60

220

Курс (10 сеансів)

60*10мас.

1900

Антицелюлітний "Живіт+бока"

40

170

Курс (10 сеансів)

40*10мас.

1500

Антицелюлітний "Бедра+Сідниці"

40

170

Курс (10 сеансів)

40*10мас.

1500

Масаж Загальний

60

170

Курс (10 сеансів) 60*10мас. 1500

Масаж Спини

40

150

Курс (10 сеансів)

40 х10мас.

1400

Масаж Рук

30  

100

Курс (10 сеансів)

30*10мас.

900

Масаж Ніг

30

100

Масаж Стоп 30 100

Курс (10 сеансів)

30*10мас.

900

Масаж Голови

30

100

Масаж Комірцевої зони 30 100

Курс (10 сеансів)

30*10мас.

900

Масаж спини (без комірцевої зони)

40

120

Курс (10 сеансів)

40*10мас.

1100

Дитячий масаж (до 7 років)

60

100

Курс (10 сеансів)

60*10мас.

800

Обгортання

60

170

Курс (3 сеанси)

60*3

410

Записатися на масаж