Ви є тут

Марафон знайомств

Сьогодні ми, Сімейний Фітнес Клуб «Анастасія», хочемо ближче познайомити вас з нашими інструкторами. Розпочнемо марафон знайомств з Олесі, інструктора з акробатики (дитяча,підліткова) та тренувань для дорослих TBW (Total Body Workout) і Stretching! 

«Привіт,я Олеся! Сьогодні я розповім трішки про себе. Коли мені було 4 рочки, я вперше по телевізору побачила гімнастику і в мене з'явилась маленька мрія, я захотіла займатись гімнастикою. Моя мама навіть не знала, що це таке "гімнастика". Але для мого дитячого щастя, знайшла і привела мене в спортивну школу. Тоді мені було 4,5 роки, я була низенька і повненька, але дуже енергійна. І тренер попри те, що вважала мене занадто повною для гімнастики вирішила мене взяти в групу. І так маленькими кроками я почала йти до своєї мети. З віком тренувань ставало більше, вони займали більшу частину дня. Перше тренування розпочиналось о 7:30 ранку, потім на 9 йшла до школи, і на 15:00 знову на тренування, яке закінчувалось о 18:30, а в періоди підготовки до змагань і пізніше. За час свого такого дитинства, завдяки гімнастиці я відвідала багато міст по всій Україні. Коли мені виповнилось 14 років, я вже була майстром спорту зі спортивної гімнасти, батьки мною гордились і я розуміла, що в свої роки досягла такої ніби маленької, але водночас великої мети. Я виконала свою дитячу мрію!

Але нажаль, була вимушена покинути спорт, так як спина не витримувала великих навантажень і потребувала лікування. І тепер я хоч і не тренуюсь багато сама, але викладаю акробатику для діток, дуже люблю спостерігати за тим як на тренуваннях діти "ростуть". Пам'ятаю кожну малечу, яка приходить вперше, ще боїться, і нічого не вміє, а після пари місяців тренувань,вона вже вивчає елементи, і робить їх без проблем; люблю бачити щастя дітей коли вони вивчають елемент і вперше роблять його гарно і правильно-це викликає особливу радість в мене, як в тренера, і в дитини, яка протягом декількох тренувань підряд його відпрацьовує і старається. Найголовніше в акробатиці - бажання і старанність дитини і увага тренера, всього 1% таланту та 99% бажання і наполегливої праці -під силу буде будь-що. Це ж саме стосується дорослих. Приємно спостерігати зміни в людині, яка приходить вперше і потім тренується, і ти бачиш результат- результат вашої спільної роботи.

Щоразу, коли приходжу на заняття до дорослих, мене охоплює радість, коли бачу багато людей, які бажають змінитися, які хочуть зробити себе краще, і проведення таких занять приносить нереальне задоволення, бо після місяцю тренувань, ти бачиш реальні зміни в людині, помічаєш як вона стає сильнішою, витривалішою, підтянутою. Стає помітна радість і енергія в очах людини, яка займається фітнесом. І це завжди піднімає настрій, так як розумієш, що це в якісь мірі і твоя заслуга, що щодня світ і люди в ньому стають кращими і ти їм допомагаєш в цьому.»