Ви є тут

Краса, здоров’я та гнучкість тіла в ваших руках! Стретчинг + прес та Стретчинг + сідниці.

Стретчинг + прес: СР-11:00, ВТ-20:15

Стретчинг + сідниці: ЧТ-19:10

Тел. для запису: 066 201 84 37

Стретчинг — це заняття, направлене на розтягування м’язів та зв’язок. Воно зробить ваше тіло гнучкішим і підтягнутішим, суглоби рухливими, а м’язи сильними та еластичними. Крім того стретчинг підвищує енергетичні потоки в організмі, що призводить до покращення настрою і загального самопочуття.

Тренування ідеально підходить для людей, які:

- через роботу в офісі відчувають біль в спині і дискомфорт в тазобедренних суглобах, копчику;

- хочуть розвинути свою гнучкість і покращити поставу;

- піклуються про здоров’я свого тіла і хочуть привести тіло в найкращу форму;

- хочуть завжди почуватися в тонусі.

Тренування сприяє розслабленню м’язів, відповідно вони стають менш схильними до різних травм. Заняття допоможе розслабитись після важкого робочого дня і скинути з себе втому та непотрібні думки.  Крім того, стретчинг сприяє схудненню!

Стретчинг + прес. Перша частина заняття включає в себе комплекс вправ для розвитку гнучкості всього тіла. В другій частині особлива увага приділяється прокачуванню і укріпленню м’язів живота, що допоможе зміцнити прес, покращити поставу, позитивно вплинути на стан хребта. В кінці заняття виконуємо розтяжку м’язів живота.

Стретчинг + сідниці. Заняття складається з опрацювання м’язів сідниць, вправ для покращення гнучкості всього тіла: витягнення хребта, покращення гнучкості спини, рук, ніг.

Краса, здоров’я та гнучкість тіла в ваших руках! Почніть займатися з сьогоднішнього дня і швидше отримаєте бажаний результат.