Ви є тут

Zumba® Kids + Kids Jr. - найкращий вибір для вашої дитини!

✅ВТ, ЧТ (12-15 років) – 17:05, ✅ СР, ПТ (7-11 років)– 17:05
Запис за номером: 066 201 84 37
Zumba® Kids + Kids Jr. дозволяє не тільки розвинути ФІЗИЧНУ ФОРМУ дітей, але і володіють колосальним ПСИХОЛОГІЧНИМ АСПЕКТОМ. Zumba® Kids + Kids Jr. навчає «працювати» в команді, розвиває почуття дисциплінованості та відповідальності, у дитини з'являється можливість розкрити свій творчий потенціал. Це прекрасний варіант психологічного розвантаження. Адже в процесі танцю діти спілкуються між собою, заводять нових друзів, стають впевненіше в собі і щасливішими. Вони вчаться розуміти своє тіло, розвивають координацію і пластичність.
На заняттях з Zumba® Kids + Kids Jr. діти не тільки танцюють, а й заводять НОВИХ ДРУЗІВ, всі разом віртуально ПОДОРОЖУЮТЬ по інших країнах, розширюючи світогляд та отримуючи нові знання, вдосконалюють навички спілкування АНГЛІЙСЬКОЮ мовою. Також діти ведуть прикольні паспорти досягнень та отримують кльові різнокольорові браслети за виконані завдання.
Такі заняття - прекрасна заміна часовому сидінню біля монітора комп'ютера або біля телевізора. Танець дає можливість ПОЗБУТИСЯ ВІД ЗАЙВИХ КІЛОГРАМІВ ПУХКИМ ДІТЯМ. Нажаль, за останні десять років рівень ожиріння серед підлітків і дітей досяг критичної позначки. Вся їжа, яку вони вживають, напхана численними добавками, вживання великої кількості солодощів - все це знижує дитячий імунітет і робить їх слабкими. Zumba® Kids + Kids Jr. - це не тільки корисно, а й весело! Діти з величезним задоволенням вчать нові танцювальні рухи, при цьому не бояться помилитися і зробити щось неправильно. Вони не тільки танцюють, а й веселяться!
Приводьте дітей до Сімейного Фітнес Клубу «Анастасія», і ми навчимо їх красиво рухатися і завзято веселитися!