Ви є тут

Загальний класичний масаж. Переваги та користь

Загальний класичний масаж - це масаж всього тіла. Такий масаж сприяє повному розслабленню, зняттю стресу і напруги (включаючи напругу м'язів), поліпшенню кровообігу, призводить до вирішення багатьох проблем з хребтом та до поліпшення функцій різних систем і органів організму. Це - відмінний спосіб зберегти тіло здоровим і красивим. 
Загальний класичний масаж є ефективним при високому фізичному та розумовому навантаженні, відновлює тканини після травм; викликає прискорення відтоку лімфи від тканин, що призводить до виведення продуктів розпаду і очищенню організму від шлаків, та ін.; покращує кровообіг і еластичність тканин, що відіграє певну роль у зменшенні болю в м'яких тканинах. 
Багато хто страждає від болю в шиї і спині, яка виникає в ході життя чи від поганої постави за столом, або в результаті підйому важких предметів і є проявом однієї з проблем із хребтом. Біль може виникати в нижній або верхній частині спини, або в області плечей і шиї. Загальний масаж допоможе вирішити ці проблеми.
Головний біль, напруга і стрес, поганий кровообіг або напруга в м'язах та верхній частині спини або плечах і шиї може призвести до головного болю. Масаж може покращити кровообіг та розслабити м'язи у верхній частині спини і шиї і, таким чином, допоможе скоротити будь-який з вищевказаних симптомів. Розслаблення м'язової тканини при масажі приводить до зняття болю. При болях у ногах загальний класичний масаж також є ефективним, оскільки поліпшує кровообіг, розслабляє і стимулює м'язи. 
При загальному масажі відбувається очищення й омолодження шкіри від відмерлих клітин епідермісу, підвищення тонусу м'язів та шкіри. Загальний класичний масаж знімає або зменшує венозний застій, викликає прискорення капілярного кровотоку, підвищення тонусу сосудів в результаті чого відбувається поліпшення функціонального стану як масажованої ділянки, так і всього організму в цілому, проходять запалення та набряки, поліпшуються функції периферичної та центральної нервових систем, що призводить до реабілітації всіх систем організму і до зникнення первинних патологічних процесів.
У нас в Сімейному Фітнес Клубі «Анастасія» працюють два масажисти – Василина та Іванка. Вони зовсім різні, але кожна з них ідеально володіє технікою загального класичного масажу, тож попадаючи під їх золоті руки, ви в повній мірі відчуєте на собі всю користь даної процедури.
Записатися на масаж можна за телефоном 066 201 84 37. Не зволікайте!