Ви є тут

ЙОГІЧНИЙ ФІТНЕС

Суть практики йогічного фітнесу у гармонійному поєднанні притаманних класичній індійській йозі комплексів статичних положень тіла з характерним для західної фізичної культури диференційованим підходом до розвитку фізичних якостей, адже такий підхід дає змогу більш концентровано і глибоко розвивати необхідні фізичні кондиції та ретельніше відслідковувати й контролювати особистий прогрес.
Заняття складаються з поступового оволодіння окремими комплексами різного ступеню складності, спрямованими на всебічний і ретельний розвиток рівноваги, сили, гнучкості, витривалості та координації.
Основою всіх комплексів є повноцінний синтез дихальних вправ з окремими статичними положеннями і складно координаційними динамічними переходами між ними; акцент на інтенсивній роботі з окремими частинами тіла; обов'язкова адаптація вправ до індивідуальних особливостей фізичного розвитку кожного практикуючого.
Перед виконанням комплексів обов'язково проводиться розминка, яка складається з самомасажу, суглобової та м'язево-сухожильної гімнастики, по закінченні виконується заминка - комплекс терапевтичних вправ для хребта та суглобів.

Йогічний фітнес — це поєднання східних езотеричних практик з західними науково обґрунтованими методами психофізичної підготовки;

  • це можливість виконувати цікаві екзотичні вправи без зайвих містичних, релігійних і псевдо психологічних  нашарувань;
  • це реальний шанс досягнути високого рівня фізичної підготовки і гармонійного розвитку сили, гнучкості, витривалості та злагодженості;
  • це надійний шлях:

              - збереження здоров’я, молодості та краси,

              - гармонійного і всебічного розвитку тіла та розуму,

              - досягнення стану глибинного, зцілювального тіло та душу спокою,

              - наповнення енергією, здоров'ям та впевненістю в собі і своїх можливостях.