Ви є тут

Йога - керуй тілом, контролюй рух, живи в гармонії зі свідомістю

Не думайте, що якщо всі рухи в йозі повільні і плавні, то це не допоможе вам скинути вагу. Насправді таке статичне навантаження працює не гірше, ніж 20 хвилин пробіжки, стверджують практики йоги.

Крім того, йога передбачає комплексний вплив на організм. Щоб довести, розглянемо ті переваги, які дає йога, і розберемося, як вона допомагає схуднути.

Незважаючи на спокійний темп заняття, за час тренування ви спалите достатньо калорій, завдяки статичному навантаженню.

Виконання асан призведе до статичного напруження і розтягування. Такий вид фізичної активності дозволяє підвищити тонус м'язів, не накачуючи їх. А величезна різноманітність асан допоможе опрацювати кожен м'яз тіла, в тому числі і проблемні зони.

Крім того, ви здобуваєте гнучкість і граціозність, бо розтягування м'язів покращує кровообіг, що в свою чергу, позитивно позначається на обміні речовин і сприяє виведенню шлаків з організму. А це безпосередньо сприяє схудненню.

Давно доведено, що стреси заважають худнути, і відбувається це з двох причин. По-перше, від стресу в кров викидаються гормони, які стимулюють накопичення жиру в організмі. По-друге, стрес дуже часто провокує переїдання.

На відміну від інших тренувань, з йогою ти не просто "випустиш пар" або заспокоїшся, а придбаєш врівноваженість і спокій на більш глибокому рівні.

Йога допоможе навчиться відрізняти справжнє почуття голоду від бажання з'їсти щось смачненьке. Справа в тому, що під час занять доведеться концентрувати увагу на диханні, асанах, відчуттях свого тіла, і це неминуче призведе до того, що ви будете краще розуміти своє тіло. Крім того, після занять йогою в організмі виділяються особливі гормони задоволення - Ендорфіни. Завдяки їм ви позбудесь від негативних емоцій і забудете про турбуюче відчуття голоду.

Отже, сказаного вище достатньо, що спробувати йогу!