Ви є тут

Як я втратив і знайшов своє здоров'я і щастя. Історія Тоні Сантьяго

Тоні Сантьяго родом з Бронкса, Нью-Йорк, працював за лаштунками на телебаченні і в якості радіоведучого в ефірі впродовж багатьох років. Тоні потрапив в стресову ситуацію у своєму житті, переживаючи болісне розлучення. Коли він дізнався, що у нього цукровий діабет, він все ще перебував у стресі. Тоні знав, що йому потрібно діяти швидко. Телевізійна станція, на якій він працював, запускала рекламні ролики Zumba®, тому він багато разів бачив Beto в роботі і вирішив спробувати позайматися по DVD вдома. Потім він почав займатися в залі та брати уроки особисто. Заняття Zumba® були не просто заради задоволення - Тоні втрачав вагу, зменшував рівень холестерину і тригліцеридів, виробив почуття власної гідності, якого він не відчував роками. Тоні каже: «Коли я вперше зайнявся Zumba®, я думав, що це тільки для свого здоров'я, але я швидко зрозумів, що це дає мені можливість не думати ні про що протягом цієї години, і повеселитися». 

Незадовго до того, як Тоні вирішив стати інструктором в 2014 році, він приєднався до команди, щоб танцювати Zumba® на Медісон-Сквер-Гарден у Нью-Йорку! Він був одним з трьох осіб в групі, що привело його до його прізвиська ... Zumbro. Він почав записувати забавні відеоролики і брати участь в місцевих заходах. Із зростанням репутації в співтоваристві Zumba® він вирішив зробити щось велике – проводити п'ять класів Zumba® за один день, по одному в кожному районі Нью-Йорка! Але цього було недостатньо для Тоні - по шляху на ZINCON 2015 він перейшов на наступний рівень і провів заняття в КОЖНОМУ штаті, який він проїхав з Нью-Йорка до Флориди! Вісім проведених занять, він це зробив, і завів багато нових друзів Zumba®. Він навіть повторив подорож на східному узбережжі в 2016 році. 

Тоні хоче надихнути інших людей бути здоровими і відчути радість від танців. Він каже: «Хоча Zumbro став моїм прізвищем, я думаю про кожного хлопця як « Zumbro ». З огляду на те, що Zumba® зробила зі мною, натомість я хотів навчити інших приносити в своє життя радісні моменти, які покращують здоров'я».