Ви є тут

Як я втратила вагу після нескінченних років Yo-Yo дієт.

«Привіт, мене звуть Лєна і я Zumba-holic! Я не можу підібрати слова, щоб описати як Zumba® вплинула на моє життя. Як і багато людей, я боролася зі своєю вагою. Я пробувала різні дієти, але мої погані звички брали верх наді мною. Я ніколи не була у змозі підтримувати здорову вагу, тому не дивно, що вставши на ваги, я побачила величезну цифру: 108кг. Я пам'ятаю, як мені було сумно і як соромно. Я крикнула: «Я більше не їм!». 

Але це тривало до тих пір, поки мій шлунок не бурчав. Однак, це було початком того, де я перебуваю сьогодні. Я почала їсти менше калорій кожен день, пити тонни води, ходити щодня, а іноді і ходити на тренування. На той час, коли я втратила 13.6кг, мені не подобалося займатися фізичними вправами, і я повинна була кожен раз мотивувати себе обіцянками чогось хорошого в знак того, що я потренуюся, щоб змусити себе піти на заняття та втриматися від моїх поганих звичок. 

Одного разу, у Фітнес Клубі я вирішила спробувати заняття Zumba®. Розумієте, коли я була маленькою дівчинкою, я починала танцювати щоразу, як чула хороший ритм чи музику (слава богу, коли я росла, не було телефонів з камерами). І ви знаєте, що я знайшла в цих тренуваннях? Досвід, що змінює життя та мислення. На першому тренуванні мене зустріли так, ніби я була найкращим другом постійних відвідувачів. Музика почалася, і вона була гучною, енергетика була заразною, і я не могла перестати посміхатися.

Отже, як же саме Zumba® змінила моє життя? Це перше тренування було два роки тому. Тепер я ходжу п'ять днів і відвідую сім занять в тиждень. Це не відповідає моєму графіку - це і є мій графік. Моє життя сповнене тепер любов'ю і підтримкою від незнайомців, які стали рідними. Те, що ці заняття дали мені, це те, чого я ніколи раніше не відчувала в своєму житті: пристрасть. Я знайшла свою пристрасть, і моє життя тепер завжди буде щасливіше і здоровіше.

Найкраща порада, яку я б дала комусь, хто бориться зі своїм власними поганими звичками на життєвому шляху, - це замінити їх на радість! Знайдіть те, що вам подобається, поставте мету і будьте цілеспрямованими. Зробіть це частиною свого розкладу, як ніби від цього залежить ваше життя, тому що це дійсно так! " 
- Лєна , пристрасна фанат Zumba®, яка схудла на 38 кг завдяки своїй нової любові до занять танцювальним фітнесом.