Ви є тут

А ви все знаєте про користь масажу?

ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО ...

За допомогою масажу можна розвантажити свою свідомість від неприємних думок? !!

Масаж робить благотворний вплив на загальний психічний стан людини: підвищується настрій, відступають фізичні нездужання і пригніченість. Чарівні дотики до вашого тіла відволікають від турбот і сумних роздумів, а тих, хто страждає на депресію, масаж залучає в зону позитивного світовідчуття.

Щоденна напруженість і завантаженість, емоційні стреси - всі ці явища добре знайомі кожній сучасній людині. Але регулярний масаж допоможе відключитися від усього негативного.

ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО ...

При масажі забирається набряклість, нормалізується сон.

А також збільшується приплив кисню до клітин, шкіра починає активніше дихати. Масаж служить для вирішення багатьох проблем:  стимулює і додає тонус тканинам і м'язам; викликає розширення кровоносних судин шкіри і організму в цілому, що сприяє активізації процесу кровообігу, обміну речовин, зниженню ваги.

ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО ...

Масаж сприяє швидкому розсмоктуванню крововиливів, прискорює відновні процеси. Особливо важливий масаж навесні і восени, в найбільш стресові для організму періоди перебудови - із зими на літо і з літа на зиму. Він допоможе підбадьорити і укріпити організм, допомогти легше перенести негоди.

Масаж - справжня панацея від стресів, напруги і краща броня від несприятливого навколишнього середовища.

Масаж - найкращий засіб для гарного настрою.

Записатися на масаж до Сімейного Фітнес Клубу "Анастасія" ви можете за телефоном 066 201 84 37 або на сторінці нашого сайту