Ви є тут

Відкрийте для своєї дитини Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr. в Сімейному Фітнес Клубі «Анастасія»

Приводь дитину на Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr. 

  • 4-6р.Пн.,Чт.-17:05
  • 7-11р.Ср.,Пт.-17:05
  • 12-15р.Пн.-17:05., Чт.-18:05

Zumba впевнено продовжує набирати обертів по всьому світу. Універсальність цього танцювального виду фітнесу полягає в тому, що їм можуть займатися всі, чоловіки і жінки, дорослі і діти. Навіть маленькі дітки впевнено розучують зумба-кроки під ритми латиноамериканської музики.
Сьогодні Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr. для дітей налічує кілька програм:

  • Zumba - kids Jr - для дітей у віці від 7 до 11 років, 
  • Zumba kids - для дітей у віці від 4 до 6 років.

Кожна програма розрахована строго на дітей певної вікової групи.
Діти просто обожнюють стрибати і танцювати з друзями під веселі ритми Зумба. Музика в Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr. для дітей на 100% захищена від «шкідливого» тексту.

  • Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr. для дітей - тренує не тільки хорошу фізичну форму і витривалість, але і має величезний позитивний психологічний аспект. Діти весело вчаться «працювати» в команді, вчаться дисципліни і організованості, розвивається їх особистий творчий потенціал, розвивається пам'ять. Вони краще починають розуміти своє тіло, розвивається їх координація рухів і баланс, поліпшується пластика тіла. Це можливість хорошої психологічної розрядки. Діти виконують танцювальні рухи і спілкуються один з одним, вчаться один у одного. Для багатьох - це можливість знайти нових друзів.
  • Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr. для дітей - це відмінна альтернатива багатогодинного «просиджування» біля комп'ютера і телевізора. Це крок до здорового способу життя дитини. Здорова дитина повинна багато рухатися.
  • Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr. для дітей - це і можливість схуднути. Не секрет, що в останні десятиліття кількість дітей, які страждають на ожиріння, зросла в рази. Їжа, наповнена синтетичними добавками, солодощі і повальна гіподинамія роблять дитину слабкою і не стійкою до хвороб.
  • Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr. для дітей - це ще й дуже весело і задорно. Діти із задоволенням розучують танцювальні кроки і не бояться помилятися. Вони танцюють і веселяться одночасно!

Відкрийте для своєї дитини Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr.!
Приходьте до Сімейного Фітнес Клубу «Анастасія»! Також дивіться відео з занять тут