Ви є тут

Спільнота Zumba® проливає світло на насильство в сім'ї. Історія сильної та рішучої дівчини

Звичайно, танці - забава і відмінне тренування, але для Коді Олафсон це новий рівень лікування та розширення можливостей. Коді, викладач Zumba® з Альберти, Канада, поділилася своїм досвідом складних відносин з колегами-інструкторами та учнями. Вона показала, наскільки сильна її хореографія в музичному відео на пісню Confident. Ми сіли з Коді, щоб послухати її розповідь. 

  • Розкажіть нам про себе і про те, як у Вашому житті з'явилася Zumba®.

Мені 26 років, я танцювала з 3 років. Я бачила Zumba® по телевізору іноді, але вперше я зацікавилася, коли хворіла за свого футболіста. На трибунах я зустріла дівчину, Ліндсі, яка запросила мене на свої заняття. Я й гадки не мала, чого очікувати від них, але з тих пір я була страшенно зацікавлена. Енергія, музика, усміхнені обличчя, - я знала, що це люди, серед яких я хотіла б бути. В наступному місяці я записалася на навчання, щоб стати інструктором з Zumba®.

  • Чи не могли б ви поділитися своєю історією та проблемами минулих відносин, в яких ви перебували?

Я була в складних відносинах близько чотирьох років. Це почалося з того, що він контролював те, що я робила, з ким я розмовляла, і т.д. Але протягом багатьох років це ставало все гірше і ГІРШЕ. Це стало уявне, усне і, врешті-решт, фізичне насильство. Він огородив мене від друзів, сім'ї і навіть танців. Важко говорити, але був час, коли я відчувала, що у мене немає причин жити, як ніби я не була гідна, як ніби я не була красивою або розумною. Це було дуже руйнівно, і я можу чесно сказати, що Zumba® врятувала моє життя і дала мені мету. Коли я сказала йому, що хочу викладати і подорожувати з Zumba®, він сказав мені «продовжувати мріяти», тому що він не дозволить мені цього зробити. Це стало поштовхом, щоб піти.

Кестоніт Confident написав цей трек для мене і придумав поділитися моєю історією в відео. Спочатку було страшно подумати, щоб показати таку вразливість і показати свою боротьбу візуально. Але, врешті-решт, воно перетворилося в механізм вирішення проблем; і якщо я можу допомогти хоч одній людині, яка відчуває щось подібне, я зроблю те, що я повинна зробити. Ми отримали так багато позитивних відгуків, коли відео було випущено, що я відчуваю себе такою щасливою! 

Студенти і колеги-викладачі Zumba®, які брали участь, отримали масу задоволення, і я була так вдячна їм за те, що всі були присутні, щоб підтримати і потанцювати зі мною. Ці люди моя команда і моя сім'я, вони дали мені так багато любові.

  • Перш ніж ми попрощаємося, розкажіть нам одну кумедну річ про себе, яку більшість людей не знає.

Моя таємна пристрасть - це танці. Я одержима створенням ритмів і тупанням ногами. Це моя інша форма терапії .... крім Zumba®, звичайно.