Ви є тут

ШАЛЕНА СУШКА ПОВЕРТАЄТЬСЯ! СТАРТ ОНОВЛЕНОЇ ПРОГРАМИ - 1 лютого 2017!

Шалена Сушка з Оксаною Воробець – це програма для тих, хто хоче позбутися зайвих кілограмів, прагне мати струнке і привабливе тіло. Програма складена таким чином, щоб сприяти виведенню токсинів, шлаків, зайвої рідини та залишкових продуктів обміну з організму. Завдяки ретельно підібраним та вивіреним комплексам вправ на кожному занятті відбувається інтенсивне кардіо-спалення зайвої жирової маси (без втрати м'язової). На початку програми тренер за індивідуальними рекомендаціями складає ваш щоденник харчування на час проходження курсу. 

Щоб досягти успіхів потрібно постаратися. Програма складна і змушує працювати на знос і буквально виживати під час занять. Саме такий підхід дозволяє досягнути максимальних результатів. 

Програма призначена для схуднення і для надання тілу рель`єфності так, що ви зможете вбити двох зайців одразу. У тренування входять вправи для всіх груп м`язів, що дозволить удосконалити тіло в цілому. Це - вправи на витривалість, силові вправи, пліометричні навантаження, кардіо-навантаження, елементи йоги, стретчингу. 

Програма розрахована на шість тижнів - 18 тренувань. Крім того, у вільні від тренувань дні Ви не відпочиватимете, а виконуватимете обов`язкові домашні завдання. Без винятків ведеться щоденник харчування, в якому тренер дає вказівки для кожного індивідуально. 

Варто враховувати той факт, що тренування високоінтенсивні, тому не рекомендуються людям із серцево-судинними захворюваннями. 

Буде не легко, але ми зможемо, варто спробувати!!! На нашій стороні - 7 попередніх сезонів успішного завершення програми, 7 сезонів персональних історій успіху людей, які поставили мету і за допомогою Оксани зуміли її досягти.

Запис розпочато на рецепціях Клубів тільки за умови повної проплати 
Вартість становить 887 грн (43 грн/заняття та 100 грн - підбір та контроль раціону)
Графік занять:
вул. Незалежності, 87 : вівт. 19.10, четв. 18.05, субота 14.00 
вул. Миколайчука 16А: пон. 18.30, сер. 18.30, п`ятн. 19.30

Запис у групи та довідка - за телефонами: 
Миколайчука 16А - тел.0666-50-53-83 
Незалежності 87 - тел.066-201-84-37

Переваги, які отримують учасники групи:

1. Постійна підтримка та контроль тренера забезпечує від зривів на шляху до привабливого тіла;

2. Системність та Індивідуальний підхід - тренер знає і враховує персональні особливості кожного клієнта;

3. Строгі рекомендації зі здорового харчування дозволяють фігурі змінюватися навіть поза межами фітнес-залу;

4. Загальні лекції в групах та індивідуальні бесіди з тренером;

 І все це - за доступну для кожного ціну (43 грн/заняття +100 грн щоденник харчування).

 

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ У ГРУПАХ ОБМЕЖЕНА, ПОКВАПСЯ ЗАПИСАТИСЯ ЗАЗДАЛЕГІДЬ :)