Ви є тут

Розвиток функціональних здібностей організму на тренуваннях по системі «Mind & Вody»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Mind & Вody» - оздоровча система, об'єднана під загальною назвою «mind & body» або «тіло і дух», «розумне тіло». Програма «Mind & Body» ідеально підходять тим, хто хоче відволіктися від міської метушні та шаленого темпу. За допомогою спеціальних вправ Ви зможете:

 • розвинути гнучкість,
 • витривалість,
 • поліпшите загальний стан здоров'я,
 • скоректуєте контур свого тіла,
 • позбудетеся від негативних емоцій.

Тренування по системі«Mind & Body» допоможуть Вам розслабитися та почати відчувати своє тіло. Вдумливе і уважне ставлення до свого організму, тиха музика, спокійна обстановка, грамотно підібрані вправи. Ця певна філософія тренінгу сприятливо впливає не тільки на наше тіло, але і на психіку, ослаблену стресами, роботою, метушнею і надмірними навантаженнями. Адже всі ми знаємо, що стреси - це надмірна вага, раннє старіння організму, нездоровий вигляд і цілий букет захворювань. Навчившись прислухатися до свого тіла і усвідомлювати його, Ви знайдете здатність керувати своїм організмом та навчитеся розрізняти найменші зміни в організмі, оскільки робота з тілом на тонкому рівні ніколи не проходить безслідно для розуму. Вам не доведеться приділяти тренуванням дуже багато часу: тренуючись всього 3 години в тиждень, ви досягнете чудової фігури, повернете гармонію і психічну рівновагу.

Коли фітнес-рух тільки зароджувався, було модно блиснути клубною картою, не знаючи навіть, де знаходиться спортзал. Сьогодні до фітнесу відносяться зовсім по-іншому, адже прийшло розуміння, наскільки важливо бути здоровим та впевнено себе почувати. З'явилася природня потреба в духовній і фізичній гармонії.

Хіба не до цього повиннна прагнути людина у своєму земному житті?

В Сімейному Фітнес Клубі "Анастасія"  доступні 8 напрямків по системі «Mind & Вody»:

 • Power Stretch
 • Йогічний Фітнес
 • TRX-pilates
 • Pilates Ball
 • Pilates+
 • Корекційна гімнастика
 • Static Power
 • Port- de -Bras

Power Stretch - тренування на розвиток гнучкості, сили та координації. Чергування різноманітних вправ робить тренування ефективним, пропрацьовуються всі групи м`язів: навантаження на ноги, сідниці, прес та руки. Розвивається гнучкість і пластичність, фігура стає більш витонченою і підтягнутою, постава вирівнюється, покращується рухомість суглобів.Мікс статичного і динамічного навантаження на одному тренуванні дозволяє глибоко пропрацювати проблемні зони.

Йогічний фітнес - це поєднання східних езотеричних практик з західними науково обґрунтованими методами психофізичної підготовки nf можливість виконувати цікаві екзотичні вправи без зайвих містичних, релігійних і псевдо психологічних  нашарувань. Крім того, це реальний шанс досягнути високого рівня фізичної підготовки і гармонійного розвитку сили, гнучкості, витривалості та злагодженості.

Pilates +/ TRX  Pilates. Використовується додаткове обладнання, залежно від типу заняття. Комплекс вправ, що розвиває гнучкість, концентрацію, баланс і відчуття свого тіла.Спрямований на приведення в тонус внутрішніх м’язів. Одне з найбезпечніших видів тренувань. Дуже добре розвиває здатність правильного та здорового дихання у   повсякденному житті. Гарно формує красивий та витончений рельєф тіла. Підходить для людей будь-якого рівня підготовки.

Корекційна гімнастика - це нове безпрецедентне тренування у Західному регіоні, розроблене інструкторами Мережі Сімейних Фітнес Клубів "Анастасія". Заняття  допомагають наростити м'язову масу і підвищити тонус в'ялих частин тіла. Використовуємо корегуючі фігуру вправи, що не викликають болю у попереку та інших  негативних реакцій організму на навантаження. Під час тренування пропрацьовуються певні групи м`язів в проблемних зонах тіла, де вже з'явився    целюліт. Результати видно через короткий проміжок часу. Заняття призначення для людей різного рівня підготовки, адже вправи варіюються від легшого до важчого  рівня виконання. Застосовується допоміжне обладнання, але більша частина проводиться з вагою власного тіла.

Static Power - тренування, що відноситься до функціональних тренувань, де свідомо пропрацьовуються внутрішні м’язи, м'язи навколо хребта, розвивається сила, витривалість, баланс, контроль. Постановка правильного дихання, спалення жирових клітин під час статики, розвиток функціональних можливостей організму( здатності виконувати певний рівень фізичних навантажень) є базовими принципами, на яких будується програма. Включається велика кількість статичних затримок. Підходить для людей різного рівня підготовки.

Port De Bras - це оригінальна програма тренувань, заснована на рухах, пластиці, силових навантаженнях, вправах для постави і гнучкості, що дозволяють створювати безмежне безліч комплексів.Включає в себе елементи динамічного балансу і вправ для поліпшення контролю над тілом, нейром'язової координації і загального почуття ритму. Тренування знімає напругу, сприяє релаксації і поліпшенню психо-емоційного стану людини. Ви зробите свої зв'язки і м'язи більш еластичними, а суглоби більш рухливими. Заняття є дуже ефективним методом для зниження ваги тіла за рахунок жирового компонента.

Читайте також

Життя в великих містах та сидячий спосіб життя диктують свої правила, тому сучасній жінці не можна обійтися без фізичної активності і регулярних занять спортом. Будь яка розсудлива жінка, яка хоче зберегти своє фізичне і психоемоційне здоров'я намагається присвятити хоча б дві години на тиждень для спорту. Здоровий спосіб життя, правильне харчування та тренування стали невід’ємною рутиною для кожної жінки. Проте, чи варто продовжувати активні тренування коли майбутня матір чекає на дитину? Фахівці стверджують, що вагітність – це не хвороба, тому немає сенсу проводити всі дев'ять місяців у... читати повністю
Суть практики йогічного фітнесу у гармонійному поєднанні притаманних класичній індійській йозі комплексів статичних положень тіла з характерним для західної фізичної культури диференційованим підходом до розвитку фізичних якостей, адже такий підхід дає змогу більш концентровано і глибоко розвивати необхідні фізичні кондиції та ретельніше відслідковувати й контролювати особистий прогрес. Заняття складаються з поступового оволодіння окремими комплексами різного ступеню складності, спрямованими на всебічний і ретельний розвиток рівноваги, сили, гнучкості, витривалості та координації. Основою... читати повністю
  «Спортивним харчуванням» називають харчові концентрати, препарати і різні добавки, які допомагають спалити жир, наростити м’язовий рельєф та призначені для людей, які активно тренуються. Спортивне харчування зараховується до категорії добавок, так як його правильне використання являє собою додаток до основного раціону, що складається зі звичайних продуктів, а не повну їх заміну. Переваги:  ✔Поліпшення спортивних результатів  ✔Збільшення витривалості  ✔Підвищена міцність  ✔Поліпшення кровообігу і засвоєння поживних речовин  ✔Скорочення часу відновлення  ✔Зниження ризику травми  ✔Поліпшення... читати повністю
Що краще: інтенсивні тренування чи свідомі заняття?   Сучасна людина, яка бажає схуднути правильним способом, розуміє, що цього важко досягти без фізичних навантажень. Тому постає вибір, яким видом тренування допомогти тілу набути бажаного вигляду. На щастя, вибір широкий і кожен може обрати потрібний для себе варіант: від спокійної йоги до танців, кардіотренувань та різних видів фітнесу. Тому давайте розглянемо, що ефективніше для схудення – спокійні чи жваві тренування?   Переваги йоги, пілатесу, стретчингу та корекційної гімнастики (Mind & Body) ✔Поговоримо про схуднення. Наша мета -... читати повністю
Шалена Сушка з Оксаною Воробець – це програма для тих, хто хоче позбутися зайвих кілограмів, прагне мати струнке і привабливе тіло. Програма складена таким чином, щоб сприяти виведенню токсинів, шлаків, зайвої рідини та залишкових продуктів обміну з організму. Завдяки ретельно підібраним та вивіреним комплексам вправ на кожному занятті відбувається інтенсивне кардіо-спалення зайвої жирової маси (без втрати м'язової). На початку програми тренер за індивідуальними рекомендаціями складає ваш щоденник харчування на час проходження курсу.  Щоб досягти успіхів потрібно постаратися. Програма... читати повністю