Ви є тут

Розвіюємо міфи про фітнес!

Прийнято вважати, що фітнес - це заняття суто для саморозвитку, тобто займатися їм потрібно або поодинці, або з однодумцями приблизно того ж віку і тої ж статі, які займаються з вами пліч-о-пліч. Це не так!
Фітнес може стати чудовим сімейним заняттям, яке зміцнює не тільки тіло, але і відносини всередині «осередку суспільства». При цьому всі члени сім'ї можуть займатися абсолютно різними спортивними заняттями, які їм подобаються. Для цього треба лише підібрати хороший спортивний клуб, такий як Сімейний Фітнес Клуб «Анастасія»!
У жінок з появою бурхливого сімейного життя часто з'являється відмовка, чому вони не можуть ходити у фітнес-центр або на інші активні заняття. Дійсно, іноді важко буває залишити дитину і не займатися домашніми справами. Однак, якщо піти в сімейний фітнес клуб, то дитина не тільки буде під рукою, а й буде зайнята на одному з веселих тренувань!
Для дитини у нас - справжній рай, тому що ми багато сил і професіоналізму вклали в дитячий фітнес. Zumba® Kids, дитячий фітнес, акробатика - варіантів дійсно багато, тому є з чого вибрати, а наші фахівці зможуть знайти підхід і зацікавить будь-яку дитину.У дитячому віці вкрай важливо активно розвиватися у фізичному плані, адже саме в цей час закладаються основи майбутньої фігури, сили і спритності.
Кращий же момент в сімейному фітнесі – це то, що батьки показують дитині хороший приклад. Не так просто любити спорт, на який мама з татом тебе привозять, а самі йдуть лежати на дивані. Якщо ж батьки в цей момент самі отримують задоволення від вміло підібраного тренування, то для дитини заняття будуть тільки в радість. Адже діти завжди беруть приклад зі своїх мамів і татів.
Приходьте до Сімейного Фітнес клубу «Анастасія» всією родиною!
У нас є нове тренування! Dual Stretching. 
Перевагами тренування є:

  1. Унікальний енергообмін між партнерами.
  2. Стимул не бути гіршим за партнера.
  3. Допомога партнера у виконанні вправ.
  4. Краще витягування ділянок тіла, які складно пропрацювати самому, за рахунок додаткової ваги.
  5. Можливість взяти в партнери близьку людину, що допоможе відчувати себе комфортніше.

Запис за телефоном: 066 201 84 37