Ви є тут

ПРОДОВЖЕННЯ МОЛОДОСТІ ЗА ДОПОМОГОЮ МАСАЖУ.

Стан нашої шкіри і зовнішній вигляд в цілому залежать від цілого ряду чинників. Тут і то, в якому стані знаходяться внутрішні органи, і емоційний фон, і частота нервових навантажень, і, звичайно ж, екологія. Для того щоб зберегти молодість як можна довше, треба стежити за своїм здоров'ям, чергувати відпочинок і роботу. Але все одно роки беруть своє. Шкіра стає в'ялою, а численні зморшки видають вік. Масаж - це унікальний метод, який відомий майже стільки ж, скільки існує людина. На Сході саме за допомогою масажу лікували і зараз лікують майже всі захворювання. Але ж якщо людина здорова, віна і виглядає молодшою. 

 Цілюща дія масажу обумовлена тим, що в результаті механічної дії поліпшується кровообіг організму. Клітини всіх органів і систем отримують більше кисню за рахунок поліпшеного кровотоку. Судини стають більш гнучкими, а органи працюють краще. Масаж навіть дозволяє поліпшити пам'ять, повернути шкірі колишню пружність. Вплив на певні точки, а не просто хаотичні погладжування по тілу, активізує приховані резерви і допомагає організму самостійно вирішити всі проблеми.

Масаж є ефективним способом боротьби з ознаками старіння. Багато незаслужено вважають його малоефективним методом. Недостатньо лягти на масажний стіл один раз для вирішення всіх проблем. Щоб зберегти молодість і здоров'я, доведеться стати постійним відвідувачем масажиста. Або хоча б раз на півроку-рік проходити курс спеціальних процедур.
Найчастіше масаж використовують для лікування захворювань, пов'язаних з проблемами хребта: сколіозу, грижі, радикуліту, люмбаго. Однак масаж спини може допомогти і при хворобах нирок, печінки, селезінки, остеохондрозі і серцевих проблемах. Вагітним жінкам спеціальний масаж дозволяє поліпшити самопочуття, знімає набряки, запобігає появи розтяжок і набір ваги. Саме завдяки масажу багато вагітних жінок стабілізують свій емоційний стан, у них знижується ризик виникнення депресії. Коли приймати таблетки не можна, масаж є унікальним і ефективним методом лікування багатьох недуг, які зустрічаються у вагітних.

Дослідним шляхом доведено, що масаж допомагає знизити збудливість. Якщо є проблеми з нервовою системою, достатньо всього лише кожен день протягом 5 хвилин погладжувати спину. Адже не просто так маленьким діткам, якщо вони погано засинають, радять робити легкий масаж. Не кажучи вже про те, що ефективність масажу в боротьбі з целюлітом визнана всім науковим співтовариством. Отже, за допомогою масажу можна поліпшити стан внутрішніх органів, усунути і запобігти проблемам в їх роботі. Чарівні рухи досвідченого масажиста можуть творити чудеса: повертати здоров'я і молодість.