Ви є тут

Про різницю між ліцензованим інструктором з Zumba® та програм Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr. і самоучками

Любі друзі, сьогодні хочемо вам розказати про різницю між ліцензованим інструктором з Zumba® та програм Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr. і тих, хто в нього вчиться та самоучками.
Zumba® - це сучасний напрям, який поєднує в собі елементи танцю і фітнес-вправ. Уроки дуже енерговитратні. При цьому ви не будете знемагати від утоми, навпаки, отримаєте колосальне задоволення, а Ваше тіло та організм, зокрема, серцево-судинна система отримають масу користі. Відео про Зумбу у нашому Клубі тут
Але, щоб тренуватися якісно та безпечно, поряд з вами має бути професіонал, а саме ліцензований інструктор, член мережі ZIN ™(Zumba Instructor Network), який пройшов навчання і має право називатися інструктором ZUMBA®, називати свої класи ZUMBA® і використовувати законно логотип ZUMBA®. Cаме таким інструктором є https://www.zumba.com/en-US/instructor/anastasia-abalmasova/1498777 
Щоб бути впевненим, що ваша дитина знаходиться у професійних руках та не переживати за стан її здоров’я під час занятть спортом, обов’язково дізнайтеся на офіційному сайті www.zumba.com ,чи є інструктор членом ZIN ™ з діючою ліцензією. Для цього введіть його ім'я (необхідно точно знати, яким чином він зареєстрований) і подивіться, чи є він у списку. Якщо дане ім'я в списку відсутнє, термін дії ліцензії інструктора закінчився, або він працює незаконно. Не варто віддавати найцінніше – ваше здоров’я або здоров’я вашої дитини такому тренеру.
Тож приходьте у Сімейний Фітнес Клуб «Анастасія» та тренуйтесь весело, якісно та безпечно с ліцензованим інструктором Anastasia Abalmasova.