Ви є тут

Про медовий класичний лікувальний массаж

Сьогодні ми Вам розкажемо про медовий класичний лікувальний массаж, а наступного тижня Ви порівняєте його з антицилюлітним медовим масажем .
Медовий класичний лікувальний масаж - унікальна методика, що поєднує в собі косметологічні та лікувальні властивості. Багатовікова історія про корисність меду і його цілющі властивості говорить сама за себе. Саме це і є основою медового масажу, адже протягом всієї процедури шкіра вбирає всі існуючі в меді мікроелементи.
Після потрапляння в верхній підшкірний шар, мед викликає ефект «магніту», притягаючи і накопичуючи в собі солі, шлаки і токсини, а потім за допомогою спеціальної масажної техніки весь «негатив» вилучають із організму.
Масаж медом являє собою чудовий засіб підтримки відмінною форми при різних перевантаженнях і стресах, чудово прибирає втому і заповнює легкістю, новизною, дає відчуття польоту. Основна його мета - це очищення енергетичних каналів, підкріплення при захворюваннях хребта, дискомфорті в суглобах, енергетична підзарядка як внутрішніх органів, так і ефірних тел. Після медового масажу підвищується активність, життєрадісність, фізична легкість, зникають відчуття хворобливості. Медовий масаж при застуді, кашлі, радикуліті не просто ефективний, а реально незамінний. Різке посилення кровообігу в глибоких прошарках шкіри і м'язових волокнах сприяє поліпшенню живлення внутрішніх органів і тканин. Мед, виділяючи біологічно активні речовини, адсорбує шлаки і токсини, сприяє швидкому виведенню їх з організму. Шкіра після такої процедури стає шовковистою, еластичною, розгладжуються підшкірні ущільнення, загальний стан організму поліпшується.
Показання:
✅фізична і розумова втома;
✅мігрені;
✅порушення сну;
✅психологічні захворювання;
✅целюліт;
✅надмірна вага;
✅радикуліт;
✅остеохондроз;
✅вегето-судинна дистонія;
✅артроз великих суглобів;
✅порушення роботи внутрішніх органів;
✅ болі в хребті;
✅ослаблення імунітету.
Основні протипоказання:
☑️алергія на мед або інші продукти бджільництва;
☑️підвищена рослинність волосся в зоні масажу;
☑️ порушення згортання крові;
☑️ нудота, блювота;
☑️ опухлости і новоутворення різного походження;
☑️ легенева, серцева, ниркова недостатність;
☑️ захворювання крові;
☑️ захворювання шкіри (інфекція, грибок).