Ви є тут

Поговоримо про майбутнє...

Шановні відвідувачі фітнес чи спорт клубів! Чи часто ви задумуєтеся про своє здоров’я у зовсім недалекому майбутньому? Адже всім нам відомо, що неправильний або некоректний регулярний вплив на наш організм фізичних навантажень потім вилізе «боком», і що гірше виправити ситуацію займе набагато більше часу та фінансів, ніж її отримати! Пропонуємо, хоча б іноді, задуматися над своїм здоров’ям, а не тільки швидкоплинним зовнішнім виглядом та поєднати свої тренування з заняттями із розряду «Mind and Body», а саме: Пілатес, Body Art, Корекційна гімнастика, стретчинг, Port de Bras, Йога. 

Пілатес — комплекс фізичних вправ, винайдених на початку XX століття німецьким спортсменом Джозефом Пілатесом. Вправи системи пілатес спеціально розроблені для відновлення природних вигинів хребта і укріплення м'язів навколо суглобів. Пілатес допомагає позбутися від звички бездумно напружувати м'язи, при цьому відходячи від правильного положення тіла в просторі. Стабілізація поперекового відділу і таза дозволяє зберегти або створити правильну поставу, не заважаючи при цьому силовому впливу на основні м'язи і групи м'язів. 
Пілатес вчить ізолювати м'язи, на які направлено вправу, розслабляючи при цьому інші, але зберігаючи природне положення тіла. Відбувається робота з м'язами-стабілізаторами, які підтримують скелет і внутрішні органи, тренування сили «зсередини». Вона не призведе до збільшення м'язової маси або до кубиків на животі, але дозволить зміцнити організм зсередини, навчитися утримувати своє тіло в правильному положенні в просторі і, за рахунок відсутності стискання м'яких тканин уникнути багатьох хвороб в майбутньому. 

Одна з особливостей тренування по системі пілатес - розтягування м'язів до нормального! стану, що надає їм еластичність, тонус і сприяє відновленню природної грації і свободи руху. На заняттях можна навіть трохи вирости, тому що відновлюється природна лінія хребта і баланс в хребетних дисках - ви поступово забудете звичку «сідати» на хребет. 

У пілатес дуже важлива техніка виконання вправ. Три вірних підходи дадуть вам більше користі, ніж двадцять невірних. Саме через неусвідомлені рухи ми заробляємо собі різні хвороби спини, суглобів і внутрішніх органів. Невірна техніка може цю неусвідомленість посилити. Також часто методики страждають однобокістю, що призводить до болів в спині, шиї, попереку. Це відбувається тому, що такі методики розробляють об'ємні м'язи, залишаючи дрібні в бездіяльності. У пілатес жодна вправа не призводить до м'язового дисбалансу.
Пілатес - один з найбезпечніших видів тренування, він може бути будь-яким за рівнем навантаження, від дуже простого і акуратного до серйозного силового, який далеко не кожному атлетові буде під силу. Саме тому для занять пілатесом практично немає вікових обмежень. 

Неправильно думати, що пілатес підходить тільки для жінок. Невірні рухові стереотипи присутні у обох статей, а отже розвиваюче різні фізичні якості тренування потрібне всім. 
Пілатес - це самоконтроль, здоров'я, грація і енергія тренованого тіла! Дивись відео з заняття на нашому каналі YouTube