Ви є тут

Немає нічого неможливого!

Буває, що танці, музика і тренування змінюють життя раз і назавжди, як свіжий подих додають бадьорості і сили на те, щоб йти вперед, розфарбувавши життя новими фарбами. Так сталося і з нашою героїнею Оленою Колгановою, яка стала ліцензованим інструктором ZUMBA®, ZIN ™, незважаючи ні на що!
«В цьому і фішка Zumba®, що тобі пропонують не тренування, а танцювальну фітнес-вечірку. Думаєш, що танці - це не твоє? Добре, просто насолоджуйся класної музикою! І взагалі, можеш просто стояти і «їсти енергію ложками», як говорив мені мій інструктор Нескучний (звуть його так). Взагалі, мені здається, що через момент заперечення себе на тренуванні проходять всі люди, але у людини з інвалідністю процес просто прийняття себе, як здатного рухатися, займає більше часу. А на Zumba® він проходить легше і веселіше. За сальсою і меренгою ти не помічаєш, як уже тренуєшся.
- До того, як стати інструктором Zumba®, я, звичайно, була просто студентом на класах і дуже любила цю програму. Далі більше: не тільки звичайні класи зі своїми інструкторами, а й великі вечірки і майстер-класи з командою наших ZES ™ - фахівцями з навчання компанії Zumba Fitness і іноземними презентерами. Скрізь була, всюди танцювала. Я знаю, що багато людей з інвалідністю не пішли б займатися в групу, де всі інші учасники без інвалідності. Але мене якось нічого не бентежило. Яка різниця, що я відрізняюся від інших людей, якщо я теж хочу танцювати? Я просто хочу робити те, що мені подобається. Ну, і як-то, коли ти перший раз потрапив і танцював на Zumba® в парку, де поруч ще 100 чоловік, яке вже тут збентеження ?! Чи не назвала б себе сміливою людиною, просто музика і енергетика захопили. В цьому і є унікальність спільноти Zumba® (а це саме величезна інтернаціональна спільнота), що воно не виключає нікого. Ти можеш бути яким завгодно, де завгодно жити, у що завгодно вірити, якщо у тебе є бажання танцювати, бути активним, стежити за собою - приходь! Вливайся в тусовку! Мені говорили, що інструктором Zumba® може стати будь-хто, але я не надавала цьому значення. Я ж думала, що це не про мене, це неможливо ... Але було одне бажання, яке врешті-решт перемогло все «неможливо». Я дуже хотіла, щоб мої друзі з інвалідністю розділили моє захоплення, мою радість, та й просто перестали дивитися на мене, як на божевільну, коли я їм, захлинаючись від захвату розповідаю про Zumba®. Але запросити їх на звичайний клас я не могла, просто тому що 99% фітнес-клубів, шкіл танців і взагалі приміщень не доступні для людей на візках. Щось треба було міняти. Я вирішила почати з себе. Якщо я стану інструктором, я доведу, що люди з інвалідністю хочуть стежити за собою і своїм здоров'ям, що коляска - це не кінець твоїх можливостей, так що, врешті-решт, ми люди теж в темі: знаємо, як корисний ЗСЖ, і нас хвилює привабливість нашого тіла. Тому ми хочемо не просто отримувати реабілітацію в лікарнях раз на рік, щоб не перетворитися на кисіль, а хочемо мати можливість тренуватися в комфортних умовах, біля будинку. Так, як це робить більшість людей. До цих думок я прийшла вже пізніше, а на початку просто хотіла показати людям Zumba®, тому вирішила пройти навчання. Ну, як вирішила ... Тут треба сказати про команду, яка мене підтримала і підтримує. Улюблені інструктори і люди, які вірять в мене при будь-яких обставинах. Пройшла базове навчання Zumba® і понеслося: багато навчань (крім майже всіх навчань Zumba®, семінар Інструктор з аквафітнесу і Інструктор тренажерного залу), Міжнародна конвенція інструкторів Zumba® в Орландо, Академія в Лондоні і навчання в США. Когось може здивувати: навіщо так багато всього? Але я веду регулярні класи, я працюю з людьми, мені важливо знати, що я не принесу людям шкоду, що я несу їм користь. Знати, що конкретно я їм несу. Крім того, все це корисно мені самій, тому важливо не переставати вчитися і розвиватися хоча б з любові до самого себе.»