Ви є тут

Медовий антицелюлітний масаж - користь та протипоказання

Минулого тижня ми говорили про класичний медовий масаж. Сьогодні ж хочемо розповісти про медовий антицелюлітний масаж.

Медовий антицелюлітний масаж - це багатогранна і сильна процедура, під час якої корисні масажні техніки поєднуються з цілющими властивостями, якими володіє натуральний мед. Цей масаж не став винятком, і він бере свій початок зі Сходу.
Практично кожна жінка хоче виглядати красивою, стрункою, без целюліту і зайвої ваги. Медовий масаж не тільки позбавляє від целюліту, а й допомагає схуднути.

Дана процедура допомагає розслабити напружені м'язи, покращує метаболізм. Мед проникає в уже відкриті пори, вбирається, віддає організму всі свої корисні властивості. Після сеансів даного масажу ви не тільки позбудетеся від «апельсинової кірки», а й буде підвищено тонус м'язів і шкіри. Після процедури мертві клітини зникають, а нові насичуються поживними речовинами, що містяться в меді.

Мед - унікальна речовина, чию користь складно переоцінити. Цей продукт має протигрибковими, антивірусними властивостями, покращує імунітет, допомагає в знятті запалень. До складу меду входять такі компоненти, що схожі на елементи крові, саме з тієї причини мед відмінно вбирається в шкіру. Поєднання масажу і меду дає дивовижний результат. У шкіру проникають біологічно активні речовини, що знаходяться в меді, вони адсорбує токсини і швидко виводять їх з організму.
Після сеансу медового масажу шкіра стає пружною, бархатистою. Процедура проводиться ще й для того, щоб збільшити лимфоток, і для очищення шкіри. Підшкірні ущільнення теж розгладжуються. Після антицелюлітного медового масажу йдуть зайві солі, токсини, м'язовий тонус поліпшується, поліпшується так само загальний стан усього організму.
Показання до застосування
✅Наявність зайвих жирів на животі, стегнах, сідницях;
✅Наявність целюліту;
✅Стрес і симптоми стресу;
✅Хронічна втома;
✅Наявність зайвої ваги;
✅Складки на шкірі, в'ялість;
✅Головний біль різного походження;
✅Наявність шрамів, розтяжок
Не дивлячись на величезну користь масажу, існують деякі протипоказання:
☑️Наявність інфекційних захворювань;
☑️Онкологічне захворювання;
☑️Варикоз;
☑️Наявність захворювань серцево-судинної системи;
☑️Астма, проблеми з легенями;
☑️Непереносимість меду;
☑️Вагітність
Масаж впливає на м'язи, на судини і тканини. Найактивніше виробляється адреналін, поліпшується кровообіг і лімфообіг. Шкіра «дихає», обмін речовин прискорюється. Саме з цієї причини ця процедура затребувана серед жінок, що страждають целюлітом.
Масаж впливає на нервову систему, на стан психіки, тому що дратуються рецептори, що ведуть до центральної нервової системи. Речовини, що знаходяться в меді, проникають в організм, впливають на нервові рецептори. Відгуки організму на масаж з використанням меду, запускають ланцюг рефлекторних реакцій, внаслідок яких запускається краще кровопостачання, органи і тканини харчуються. Мед здатний позбавити від стресів, безсоння, депресій та інших захворювань.
Шкіра, завдяки меду, очищається і лікується. Це пояснюється наявністю в продукті вітамінів, корисних речовин, які також володіють протимікробним захистом. Мед вбирається практично миттєво, і також моментально виводяться токсини.