Ви є тут

Масаж рук може більше, ніж ви думали..

Протягом усього робочого дня м'язи рук відчувають досить великі навантаження. В результаті чого накопичується напруга, яке негативно позначається на нашій працездатності і стані нашого здоров'я, утворюючи болі в шиї, в плечах і т.д. Масаж рук здатний зняти всі неприємні відчуття, болі, напругу.

  • Масаж кистей рук займає особливе місце тому що саме тут знаходиться величезна кількість точок з рефлекторними клітинами, які в свою чергу мають вплив на певні частини нашого тіла і здатні покращувати самопочуття. В цілому, будь-який масаж носить позитивний характер: дозволяє розслабитися, зняти напругу, вилікувати серйозну недугу, позбавити від косметичних недоліків і т.д.
  • Дана процедура благотворно впливає на всі м'язи, суглоби, шари шкіри, судини. Окремо хочеться звернути увагу на те, як масаж впливає на центральну нервову систему, стабілізуючи її функціональність. Як вже було сказано, на долонях розташована велика кількість акупунктурних точок. Стимулюючи ці точки, ми впливаємо на певні органи, покращуючи їх функціональність.
  • Дуже добре використовувати процедуру в косметичних цілях. З його допомогою можна очистити верхній шар шкіри від ороговілого епідермісу, частинок пилу, яких-небудь зовнішніх забруднень, які закупорюють пори. В результаті розтирання, активізується відтік лімфи, що сприяє поліпшенню живлення шкіри на мікрорівні. В кінцевому підсумку шкіра стає пружною, еластичною, оксамитовою, набуваючи живий колір.