Ви є тут

Масаж - це не тільки дотик

Кожен клієнт  пред'являє свої вимоги до роботи масажиста як до фахівця, а роботу фахівця відрізняє індивідуальний підхід до кожного клієнта. Хтось оцінить такий підхід, а хтось ні. Це цілком природно. Професіонал своєї справи, він тому і професіонал, що може знайти правильний спосіб особистого спілкування, але, як би не здалося дивним, потрібно визнати вплив біоенергетики при взаємодії з людьми. Однак, поєднання біополів вкрай важливо враховувати навіть в побутових умовах. Згадайте, яким різним може бути Ваше ставлення до зовсім незнайомої людини: одні у Вас викликають почуття довіри і схильності, інші дратують і відштовхують. Даний фактор дуже важливо враховувати особливо в процесі масажу, так як має місце безпосередній контакт долонь фахівця з тілом людини.

Необхідно виділити два аспекти володіння масажем - психологічний і технічний. Робота масажиста пов'язана з постійним спілкуванням, до нього приходять різні люди, а значить, до кожного потрібно знайти індивідуальний підхід. Масажист повинен знати психологію, тому що кожна масажна процедура - це свого роду і психотерапія. Вона складається з двох частин - дотиків масажиста і його бесіди з клієнтом до і після процедури. За допомогою дотиків, тактильних відчуттів між клієнтом  і масажистом виникає психологічний контакт. Адже людина повинна довіряти тому, кому дозволяє торкатися свого тіла.

Після встановлення довірчих відносин клієнт стає більш сприйнятливим до слів масажиста. За цих умов клієнт отримає максимум користі і задоволенні від проведеної процедури.