Ви є тут

Лімфодренажний масаж - що це?

Доброго дня, друзі! Сьогодні розкажемо вам про таку МЕГА-корисну процедуру, як лімфодренажний масаж.
Лімфодренажний масаж - це особлива техніка виконання масажу, при якій завдяки різним маніпуляціям виводиться зайва волога з підшкірних жирових клітин. В результаті покращується циркуляція лімфи і крові, нормалізується робота вен і судин, посилюється імунна функція організму, з'являється відчуття бадьорості і комфорту.
Цей вид масажу - це, по-суті, робота із лімфою та лімфотоком безпосередньо через тиск на тканину. Переслідує масаж дві мети: профілактичну (зміцнення і поліпшення шкірного покриву тіла) та лікувальну. Якщо лімфосистема працює правильним чином, через неї проходить від 2 до 4 літрів лімфатичної рідини в день. Однак, якщо лімфосистема ослабла, можуть з'явитися застої рідини, з'являються набряки, целюлітні відкладення. Погіршується стан організму, колір шкіри змінюється, вона тьмяніє. Лімфодренажний масаж сприяє зростанню лімфотоку та усуненню застійних зон. А вже внаслідок правильної роботи системи відбувається розсмоктування целюлітних утворень.
У нас в Сімейному Фітнес Клубі «Анастасія працюють два масажисти – Василина та Іванка. Вони зовсім різні, але кожна з них ідеально володіє технікою лімфодренажного масажу, тож попадаючи під їх золоті руки, ви в повній мірі відчуєте на собі всю користь даної процедури. 
Записатися на масаж можна за телефоном 066 201 84 37 або на сторінці нашого сайту. Не зволікайте!