Ви є тут

Лікувальний масаж - це ваші безпечні, але ефективни ліки

✅Лікувальний масаж дозволяє зняти надлишковий тонус з м'язово-зв'язкового корсета хребта, сприяє виробленню біологічно активних речовин, тканинних гормонів, прискорює обмінні процеси в тканинах і в усьому організмі. Як результат - правильна постава, і менш вразливий хребет.
✅Лікувальний масаж - це також хороша профілактика болю в спині. Періодичні профілактичні курси лікувального глибокого масажу допомагають відновити еластичність м'язів, зв'язок і фасцій, поліпшити кровообіг у всіх структурах спини і хребті в тому числі. 
Під час лікувального масажу спазмовані м'язи спочатку стимулюються, а потім розслабляються, так само опрацьовуються тригерні точки - ділянки м'язів, сухожиль або місць прикріплення, які отримують надлишкову м'язову напругу. При тривалому м'язовому спазмі розвивається міофасціальний синдром - стійкий патологічний стан м'язових структур, усунути яку можна лише спеціальною технікою лікувального масажу.
Лікувальний масаж підходить практично всім. Виняток становлять клієнти з онкологічними захворюваннями, при яких не можна стимулювати обмінні процеси і кровообіг, а також шкірні патології (висипу, дерматити, фолікуліти і т.д.).
✅Спеціальні техніки лікувального масажу дозволяють ефективно опрацювати глибокі м'язи спини, які входять до складу м'язового корсету хребта і які не будуть зачіпатися при класичному масажі.
Записатися на масаж до Сімейного Фітнес Клубу «Анастасія» можна за телефоном 066 201 84 37 або на сторінці нашого сайту. Не зволікайте!