Ви є тут

Ліцензований інструктор з Zumba® Мішель Фішер. Історія життя, хвороби та спорту

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами розповіддю ліцензованого інструктора з Zumba® Мішель Фішер, яка знайшла в собі сили не піддаватися хворобі, а навчилась вести звичайний спосіб життя.

«Мені був поставлений діагноз Ревматоїдний артрит, коли мені було всього 18 місяців. Коли мені було 16 років, доктора мені сказали, що я буду в інвалідному кріслі до 30 років. Вони мене попередили, що б я більше стежила за своїми суглобами і не руйнувала їх надмірними навантаженнями і вправами. Це мене збентежило! Що ж мені залишалося робити?

Спробувати зрозуміти і управляти своєю фізичною інвалідністю самостійно, коли лікарі особливо нічим не можуть допомогти -дуже складно! Це вводило в депресію. Це складно не тільки тобі, але й близьким людям. Ця хвороба викликає гормональні коливання, дисфункцію органів, хімічні дисбаланси, підвищення рівня рідини і впливає на вагу, не кажучи вже про всі побічні ефекти від щоденних ліків.

Я вирішила вивчати природничі науки в університеті, щоб дізнатися більше про артрит, навчитися піклуватися про себе і керувати своєю хворобою за допомогою активного та здорового способу життя. Я також хотіла надихнути тих, хто опинився в подібній ситуації, хто, можливо, намагався впоратися з проблемами зі здоров'ям, але не знали, з чого почати. Я почала давати мотиваційні презентації, а також почала викладати заняття аеробікою з низьким рівнем навантаження. Зрештою, я відкрила для себе класи Zumba, і не пошкодувала!

Я викладаю кілька уроків Zumba в тиждень. У мене було кілька комбінованих операцій, що б подолати хронічні пошкодження хворобою моїх суглобів. Проте, я продовжую йти. Так, я можу кульгати в класі від болю, але я завжди маю посмішку на обличчі і тепло в  серці, і знаю, що, принаймні, я пробувала і мені було весело! Як ніхто інший, я рішучіше ніж будь-коли для натхнення інших на подолання обмежень.

Мені більше 40 років,але я НЕ в інвалідному кріслі, і я не збираюся зупинятися! Не дозволь ревматоїдному артриту управляти своїм тілом!» 

В Івано-Франківську є унікальна нагода відвідувати тренування з Zumba® в Мережі Фітнес Клубів "Анастасія" під наглядом ліцензованих інструкторів з програм Zumba®!

Отже, заздалегідь записуйтеся і приходьте!!!