Ви є тут

ІНТЕНСИВНІ ТРЕНУВАННЯ* * * * * VS * * * * *СВІДОМІ ЗАНЯТТЯ

Що краще: інтенсивні тренування чи свідомі заняття?

 

Сучасна людина, яка бажає схуднути правильним способом, розуміє, що цього важко досягти без фізичних навантажень. Тому постає вибір, яким видом тренування допомогти тілу набути бажаного вигляду. На щастя, вибір широкий і кожен може обрати потрібний для себе варіант: від спокійної йоги до танців, кардіотренувань та різних видів фітнесу. Тому давайте розглянемо, що ефективніше для схудення – спокійні чи жваві тренування?

 

Переваги йоги, пілатесу, стретчингу та корекційної гімнастики (Mind & Body)

✔Поговоримо про схуднення. Наша мета - не тільки виглядати краще, але і відчувати себе краще. Зробити своє тіло легким і комфортним, скинути вантаж зайвих кіло, і ще більш зайвих претензій до свого тіла.

Невдоволення собою - це стрес, який ми самі собі створюємо, одна з примітивних форм саморуйнування. Якщо у вас немає напруги у вигляді конфлікту з собою, - ваше тіло не намагається зберегти жир. Внутрішній стрес один з найсильніших, і він же є причиною гормональних порушень і зайвої ваги, згодом.

Активний фітнес підходить далеко не всім, адже він створює навантаження на серцево-судинну систему та опорно-руховий апарат. Тому варто подумати про переваги більш розважливих занять: знімають стрес, дають мінімальне навантаження на серце і судини, розвантажують нервову систему, розвивають гнучкість та рухливість, відновлюють енергетичний баланс, виправляють поставу та розвивають пластику, а найголовніше - пропрацьовують внутрішні м`язи, котрі ми майже не задіюємо в інтенсивних тренуваннях!

Людям з хворим, травмованим хребтом та порушеними функціями вестибулярного апарату заборонено займатися йогою, зате рекомендовано займатися пілатесом!

 

Худнемо на інтенсивних тренуваннях

 

✔До переваг силових та кардіо- тренувань можна віднести: можливіть швидше позбутися зайвих кілограмів, активне спалювання жиру, прискорення обмінних процесів, зміцнення судин, зниження холестерину, боротьбу з целюлітом, швидше формування бажаного рел`єфу, підняття настрою за рахунок вироблення гормонів ендорфінів.

Проте варто пам’ятати, що деякі види фітнесу можуть перевантажити суглоби та хребет, підвищувати кров’яний тиск та сильно стимулювати серце, тому варто обов`язково проконсультуватися з тренером!

 

Інтенсивні тренування + Пілатес, Йога, Стретчинг, Корекційна гімнастика (Mind & Body)

 

Заняття по системі "Mind & Body" може плавно стати частиною вашого фітнесу. Для активних людей, які полюбляють інтенсивні тренування, ознайомитися з йогою чи стретчингом буде дуже корисно, адже після інтенсивних, силових навантажень вправи на розтяжку сприятимуть формуванню гарної форми м`язів, закріплять успіх, укріплять проблемні ділянки, допрацюють важкодоступні м`язеві групи.

 

В маркетингових цілях клуби популяризують вузький напрям тренувань, який у них пропонується: тренажерний зал, фітнес клуб або студія йоги. Проте важливо розуміти, що  аби досягти максимального ефекту, потрібне різноманіття фізичних тренувань, оскільки організм звикає до одноманітних навантажень, перестає відгукуватися на ваші зусилля і успіх легко може зійти нанівець.

 

Якщо ви обираєте інтенсивний фітнес, то його варто правильно поєднати, наприклад, з гімнастикою, йогою, пілатесом, їздою на велосипеді, або іншими цікавими програмами.

 

Бажаємо успіху у досягнені здоров’я та краси вашого тіла і духу!

Читайте також

                        «Mind & Вody» - оздоровча система, об'єднана під загальною назвою «mind & body» або «тіло і дух», «розумне тіло». Програма «Mind & Body» ідеально підходять тим, хто хоче відволіктися від міської метушні та шаленого темпу. За допомогою спеціальних вправ Ви зможете: розвинути гнучкість, витривалість, поліпшите загальний стан здоров'я, скоректуєте контур свого тіла, позбудетеся від негативних емоцій. Тренування по системі«Mind & Body» допоможуть Вам розслабитися та почати відчувати своє тіло. Вдумливе і уважне ставлення до свого організму, тиха музика,... читати повністю
Життя в великих містах та сидячий спосіб життя диктують свої правила, тому сучасній жінці не можна обійтися без фізичної активності і регулярних занять спортом. Будь яка розсудлива жінка, яка хоче зберегти своє фізичне і психоемоційне здоров'я намагається присвятити хоча б дві години на тиждень для спорту. Здоровий спосіб життя, правильне харчування та тренування стали невід’ємною рутиною для кожної жінки. Проте, чи варто продовжувати активні тренування коли майбутня матір чекає на дитину? Фахівці стверджують, що вагітність – це не хвороба, тому немає сенсу проводити всі дев'ять місяців у... читати повністю
Суть практики йогічного фітнесу у гармонійному поєднанні притаманних класичній індійській йозі комплексів статичних положень тіла з характерним для західної фізичної культури диференційованим підходом до розвитку фізичних якостей, адже такий підхід дає змогу більш концентровано і глибоко розвивати необхідні фізичні кондиції та ретельніше відслідковувати й контролювати особистий прогрес. Заняття складаються з поступового оволодіння окремими комплексами різного ступеню складності, спрямованими на всебічний і ретельний розвиток рівноваги, сили, гнучкості, витривалості та координації. Основою... читати повністю
  «Спортивним харчуванням» називають харчові концентрати, препарати і різні добавки, які допомагають спалити жир, наростити м’язовий рельєф та призначені для людей, які активно тренуються. Спортивне харчування зараховується до категорії добавок, так як його правильне використання являє собою додаток до основного раціону, що складається зі звичайних продуктів, а не повну їх заміну. Переваги:  ✔Поліпшення спортивних результатів  ✔Збільшення витривалості  ✔Підвищена міцність  ✔Поліпшення кровообігу і засвоєння поживних речовин  ✔Скорочення часу відновлення  ✔Зниження ризику травми  ✔Поліпшення... читати повністю
Шалена Сушка з Оксаною Воробець – це програма для тих, хто хоче позбутися зайвих кілограмів, прагне мати струнке і привабливе тіло. Програма складена таким чином, щоб сприяти виведенню токсинів, шлаків, зайвої рідини та залишкових продуктів обміну з організму. Завдяки ретельно підібраним та вивіреним комплексам вправ на кожному занятті відбувається інтенсивне кардіо-спалення зайвої жирової маси (без втрати м'язової). На початку програми тренер за індивідуальними рекомендаціями складає ваш щоденник харчування на час проходження курсу.  Щоб досягти успіхів потрібно постаратися. Програма... читати повністю