Ви є тут

Де ж ти, справжнє щастя?

Багато людей проводить безцінні роки життя в гонитві за щастям або мрією. І так, не зрозумівши і не встигнувши нічого, покидає цей світ. А насправді щастя було зовсім поруч, його просто не помічали або вважали чимось само собою зрозумілим, як ніби так воно і повинно бути. Щастя ж вони вважали чимось захмарним, якоюсь казкою або дивом, яке має відбутися з ними і зробити їх щасливими. Але ж ні, диво станеться, тільки якщо ви для цього дуже постараєтеся.
Мистецтвом бути щасливим може опанувати будь-яка розсудлива людина. Для цього потрібно мати лише трохи терпіння і бути готовим йти на компроміс. Нам необхідно навчитися бути щасливими тут і зараз. Вміти цінувати кожну мить життя. Це дуже важливо! І майте на увазі - немає іншого часу для щастя, крім як зараз! Що буде завтра, ви не знаєте, навіть що відбудеться в наступну мить, нам невідомо. Тому будьте щасливі зараз або ніколи. Умійте радіти дрібницям. А життя, воно і складається з дрібниць. Озирніться навколо себе - невже немає причин для щастя у вашому житті?
Навколо, напевно, є люди, які готові вас підтримати в скрутну хвилину. Це можуть бути батьки: якщо вони живі і здорові, то ви вже дуже щаслива людина! Ваші брати, сестри, ваші діти, які дуже люблять вас, може бути, близькі друзі, подруги. Цінуйте їх і бережіть.