Ви є тут

Цікаве про антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж є найпопулярнішою масажною процедурою у жінок. Це не дивно, оскільки грамотний масаж ефективний для корекції явних ознак целюліту і навіть допомагає повернутися в форму при невеликій надмірній вазі.
Антицелюлітний масаж діє на досить широкий спектр процесів в шкірному покриві. 

  • Перш за все, масаж значно покращує капілярний кровообіг. 
  • По-друге, масаж усуває застійні явища в шкірному покриві, активізує обмін речовин в клітинах шкіри і міжклітинному просторі. Така активація призводить до полегшеного виведення шлаків, клітини легко розлучаються з надлишком токсинів. 
  • Третій ефект масажу - це стимуляція відтоку лімфи, яка збирає шлаки, викинуті клітинами і доставляє їх до систем очищення і виведення з організму. Перераховані дії, в кінцевому підсумку, усунуть набряклість в проблемних зонах. Після гарного очищення клітини активніше оновлюються, тому шкіра стає більш пружною, захоплює гладкістю.

Існують серйозні протипоказання до антицелюлітного масажу: при суттєвому варикозному розширенні вен. Також, слід проводити масаж з обережністю при наявності вираженої капілярної сіточки в проблемній зоні або при підвищеній крихкості капілярів в інших областях тіла. Зазначу, що почервоніння і легка набряклість шкіри після масажу вважається нормою. Обидва прояви повинні пройти протягом декількох годин. 
Звичайний курс антицелюлітного масажу становить 10-12 процедур. Кожна процедура триває від 1-ї до 1,5-и години, в залежності від інтенсивності масажу, вираженості целюліту і стану здоров'я. Між сеансами масажу слід робити перерви в 1-2 дня. Курси масажу можна повторювати кілька разів на рік з інтервалом в декілька тижнів.