Ви є тут

Аромамасаж - корисне задоволення

Аромамасаж - один з видів масажу, який робиться з використанням ефірних масел. Ефірні масла, за рахунок своєї невеликої ваги, дуже швидко проникають у шкіру. Там вже кров і лімфа транспортує масла до кожної клітини вашого тіла. 
Основне завдання ефірного масла - розслабити людину. Це відбувається через контакт ефірних масел з нервовими закінченнями шкіри - миттєва реакція розслаблення і релаксації. Під час масажу знижується напруга, стрес і поліпшується енергетичний стан, все це в комплексі створює гармонію і прекрасне самопочуття. Аромамасаж робиться на всьому тілі і на обличчі, шляхом впливу на енергетичні точки тіла. 
Аромамасаж може підвищити стійкість вашого організму до негативних впливів зовнішнього середовища, навіть промислового забруднення і радіоактивного опромінення. Його призначають, як обов'язкову процедуру при серцево-судинних захворюваннях, проблемах з дихальними шляхами, порушеннях обміну речовин. 
Переваги аромамасажу:

  • позитивний вплив на нервову систему;
  • легко і швидко розігріваються тканини;
  • збагачення організму корисними речовинами;
  • продовження масажного ефекту (ефірні масла продовжують свою роботу ще протягом кількох годин).

В першу чергу, цей масаж зніме втому і підвищить вашу працездатність. Багато хто використовує його в якості профілактики від перевтоми і хронічної втоми.
В цей же час, аромамассаж перешкоджає різним психо-емоційним напруженням та стресам, яких так багато в сучасному житті. Також він полегшить головний біль метеочутливих людей, позбавить від безсоння і стимулює імунітет.