Ви є тут

5 кльових способів тримати себе у формі під час відпустки

Коли вихідні та свята вже позаду і нових найближчим часом не передбачається – саме час для відпустки. Зміни своє звичне життя на огляд визначних пам'яток, теплу погоду та релакс. Звучить здорово! Ось наші п'ять найкращих способів тримати себе у формі під час відпустки.

# 1 Проводь час у басейні з користю.

Звичайно, просто побовтатись в воді - це чудовий спосіб розслабитися, але, поки ти це робиш, можна також відмінно потренуватися. В середньому, людина спалює 200 калорій за 30 хвилин неквапливого плавання, або до 400 калорій якщо плаває енергійно.

# 2 Залиш на деякий час інтернет.

Підніми себе зі стільця на пляжі, щоб оглянути визначні пам'ятки та спалити 100-200 калорій за 30 хвилин екскурсій залежно від твого темпу руху та місцевості. Навіть шопінг спалює калорії, тому не соромся піклуватися про себе!

# 3 Частіше вибирайся на природу

Немає нічого кращого, ніж сонечко та свіже повітря, щоб мотивувати займатися фізичними вправами. Походи в гори допоможуть тобі спалити близько 175 калорій за 30 хвилин. Підйом на скелі спалить 250 калорій за той же час, а велозаїзд - до 300 калорій.

# 4 Бігай.

Це може здатися очевидним, але відправляючись на пробіжку в новому місці, ти отримаєш багато можливостей побачити та зрозуміти місцеву культуру. ТИ будеш спалювати приблизно 200 калорій під час легкої пробіжки і біля 400 калорій при пробіжці у швидкому темпі (11-13 км на годину). Підказка від профі: зверни увагу на ресторани та нічні клуби, можливо якісь захочеться відвідати пізніше!

# 5 Танцюй!

Розривати танцпол – це дуууже весело і це один з наших улюблених способів тренування. Ти спалюватимеш від 120 до 300 калорій кожні півгодини, коли танцюєш в нічному клубі. А ще ти можеш знайти місцевий клас Zumba®, щоб розім’ятись і завести нові знайомства! Шукай і наш клас також!