Ви є тут

Келі Браттон, прихильник Zumba®: Від більше ніж 136 кг до нової мене.

Зумба-історія

Zumba® - фітнес не перестає дивувати нас дивовижними історіями здобуття щастя.
«Приблизно через 10 років стабільного набору ваги, в кінцевому підсумку, я досягла більше 136 кг. На протязі підліткового періоду я жахливо харчувалася і вела нездоровий спосіб життя, який складався з пиття, їди і вічного сидіння. Я пам’ятаю , як одного разу ввечорі сидячи на дивані я з відразою дивилася на своє тіло. Моя вага обмежила мені можливість робити так багато речей, в тому числі я не могла сісти у будь-яке крісло, кататися на американських гірках, защіпнути ремінь безпеки, піднятися спокійно вгору, і т.д. Я не могла жити повним життям. Я зробила те, що здавалося в той час дуже нереальною метою - скинула 46 кг. Ніколи, навіть в думках, я не думала, що досягну цієї мети.

Єдина вправа, яку я могла фізично перенести, - це ходити, що я і зробила. Я почала ходити по околицях близько 30-40 хвилин кілька разів на тиждень. Я трохи змінила свою диєту. Спочатку я виключила газовану воду і фаст-фуд. Приблизно через місяць я почала бачити результати у втраті ваги, і це мотивувало продовжувати йти і рухатися вперед.
Через шість місяців після того, як я почала втрачати вагу, я переїхала зі штату. Я була дійсно готова до нового. В цей час моя колега розповіла про те, яке задоволення вона отримала в місцевій студії Zumba®. Я купила абонемент і вирішила спробувати. Після 6 занять я знала, що повинна отримати членство, тому що моя колега була права - це був вибух! Я почала займатися Zumba® 4-6 раз на тиждень і дійсно побачила зміни в своєму тілі. Zumba® дійсно була каталізатором тренувань до втрати 61 кг.

Хоча я змінюю свої тренування майже щотижня на цій стадії, я як і раніше переконана, що займаюсь Zumba® хоча б раз у тиждень або близько того. Це дозволяє мені розв'язати свій розум, відпустити проблеми і отримати задоволення. Я нещодавно спробувала тренування STRONG by Zumba®!

Я ніколи не уявляла, як впливає моя втрата ваги на все моє життя. Перевершивши мою мету і відчуваючи себе дивовижно (фізично й розумово), я знала, що з наполегливістю і послідовністю я могла досягти будь-якої цілі, яку я поставила собі. З тих пір я отримала ступінь магістра та стала асистентом директора. Завжди, коли я ставлю перед собою ціль, я її досягаю. Я щиро вірю, що життя починається після виходу з зони комфорту.

Моя порада для тих, хто починає боротьбу з зайвою вагою: ви повинні залишатися послідовними. Ставтесь уважно до вибору продуктів харчування і тренуванням. Виправдання не спалюють калорії! "
- Келі Браттон, прихильник Zumba®