Ви є тут

Чи знаєте Ви, що таке Супровід тренера?

В Сімейному Фітнес Клубі «Анастасія» всього за 600 грн/міс у Вас буде можливість займатися, харчуватися і тренуватися під пильний наглядом тренера, якого Ви обрали собі самі.
Супровід тренера включає в себе:
✅складання щоденника харчування;
✅розробку індивідуальної програми тренування.
Вам нададуть цінні поради щодо нутриціології. Це наука про їжу та харчування, про продукти харчування, харчові речовини та інші компоненти, що містяться в цих продуктах, їх дію і взаємодію. А також про їх споживання, засвоєння, витрачання та виведення з організму, про роль в підтримці здоров'я або виникненні захворювань. 
Таким чином, Ви не сідаєте на жорстку дієту, а вчитеся правильно харчуватися, розуміти, як та що на Вас впливає. І як результат, Ви будете і худнути, і набирати привабливих форм.
За попередньою домовленістю з тренером, Ви самі робите вибір, в які зручні для Вас дні і години Ви будете займатися. Тренер точно дозує навантаження, використовучи в роботі виключно індивідуальний підхід і здійснючи повний супровід в тренувальному процесі.
Враховуючи Ваші особливості , а саме: специфіку роботи, активність життя, режим сну, стан здоров’я та ін., - тренер підбере максимально різноманітні та ефективні саме для Вас вправи.
Найголовніше те, що пройшовши цей курс, Ви зможете самостійно орієнтуватися в своєму харчуванні та тренуваннях, отримуючи помітний результат, навіть коли немає можливості відвідати Клуб